2. Αντίγκουα & Μπαρμπούντα κριτικές ξενοδοχείων
  3. Αντίγκουα & Μπαρμπούντα κριτικές ξενοδοχείων
Νησιά Καραϊβικής Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• TROPICANA Puntacana Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ξεπέρασε τις προσδοκίες μου»

• TROPICANA SUITES BEACH CLUB and POOL Βαθμολογία σχολίων: 3

«Τιποτα»

• VACATION STUDIOS with ROOFTOP POOL Βαθμολογία σχολίων: 2

«Το μονο θετικο ηταν το μεγαλο δωματιο.Να σου πουμε καλυτερα τι δεν μας αρεσε...»

• Grand Bavaro Princess - All Inclusive Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ποιότητα υπηρεσιών, εξυπηρέτηση Ευγένεια. Ιδιαίτερα ευχαριστώ για την συμπεριφορά, τον επαγγελματισμό και την εξυπηρέτηση τους στην Evelyn στον Freddy και στον aristides.Θα επιστρέψουμε ξανά σύντομα.»

• Occidental Caribe - All Inclusive Βαθμολογία σχολίων: 6

«Οι εξωτερικές εγκαταστάσεις (μεγάλες πισίνες). Υπέροχη θέα από το δωμάτιό (πισινα-θαλασσα). Η παραλία μπροστά στο κατάλυμα πολύ καλή (στο σημείο που βρίσκεται το ξενοδοχείο είναι κόλπος και τα νερά είναι πιο ήρεμα) Ο κύριος στη ρεσεψιον και η κοπέλα στην οργάνωση εκδρομών ήταν ευγενεστατοι και πολύ εξυπηρετικοί. Το στρώμα και τα μαξιλάρια στο δωμάτιο πολύ καλά!»

• La Mona Loiza Βαθμολογία σχολίων: 10

«Amazingn !!!»

• AC Hotel by Marriott Punta Cana Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μείναμε με όλα ευχαριστημενοι. Το πρωινο το προσωπικο τα παντα ηταν ωραια. Το δωματιο ηταν ευρυχωρο και το μπανιο Το κρεβατι ανετο. Η τοποθεσια ηταν πολυ καλη. Ηταν κοντα στην νυχτερινη ζωη που θελαμε να κανουμε. Η θεα απο το δωματιο πολυ ομορφη. Ολο το προσωπικο ηταν πολυ φιλοξενοι χαμογελαστοι και ετοιμοι να μας λυσουν καθε απορια.»

• Blue Horizon Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοπικη αρχιτεκτονικη»

• Occidental Punta Cana - All Inclusive Βαθμολογία σχολίων: 7

«Η παραλια και ο περιβαλλον χωρος.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Νησιά Καραϊβικής

βάσει 593.659 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com