2. Recenzije hotela u državi EGY
  3. Recenzije hotela u regiji Cairo Governorate
Cairo Governorate Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Valencia Hotel Apartment Ocena gostiju: 10

„Lokacija je ok, to je zapravo sve što je ok u ovom hotelu!”

• Anubis kingdom pyramids Ocena gostiju: 7

„Sjajna lokacija, prvi red do piramida, sa predivnim pogledom na Gizu.”

• Velncia Ocena gostiju: 10

„Mi smo vegetarijanci i naš domaćin je bio vrlo susretljiv. Doručak je bio zdrav i ukusan.”

• Pyramisa Suites Hotel Cairo Ocena gostiju: 6

„-”

• Jumeirah pyramids view inn Ocena gostiju: 5

„Pogled i blizina piramida su super ali....”

• Valencia Hotel Apartment Ocena gostiju: 10

„Položaj, čistoća i usluga”

• Velncia Ocena gostiju: 10

„Osoblje je ovdje super, vrlo susretljivo. Toplo preporučujemo ovu ustanovu. Osoblje je sjajno, vrlo susretljivo. Toplo preporučujemo ovaj objekt.”

• Cecilia Hostel Ocena gostiju: 9

„Odlična lokacija upotpunjena ljubaznim i nasmejanim domaćinima.Udoban i funkcionalan smeštaj sa prelepom baštom na krovu.”

• Miramar Evergreen Hotel Ocena gostiju: 8

„Sve je u principu bilo dobro. Hotel se nalazi u samom centru Kaira. Odnos cene i ponudjenog je srazmeran ako ne i bolji. Nemojte ocekivati sobe i uslugu kao u hotelu sa 5 zvezdica ali za novac koji platite dobicete i vise od toga. Sobe su ciste i komforne sa klima uredjajem i friziderom. Na recepciji smo odmah po dolasku trazili ketler za kafu koju smo ujutru sami kuvali mada je u sklopu skromnog ali sasvim ok dorucka bila i kafa. Ljubaznost radnika na recepciji i sobarica je zaista na visokom nivou i ljudi su se stvarno potrudili da nam izadju u susret i pomognu za sve sto nam je bilo potrebno. Dorucak su nam pripremali u 6.30 h (iako je vreme za dorucak od 8 h) sa obzirom da smo nakon tog vremena imali poslovne obaveze i jos mnogo drugih sitnica koje su nam znacile. Posebno bih pohvalio Mariam, Sabah, Hen, Montaser, Abdulrhman kao i sve ostale koje nisam naveo.”

• Pyramisa Suites Hotel Cairo Ocena gostiju: 8

„Dobra lokacija, restoran za laganu večeru ala kart je pristupačan i dobar.osoblje je ljubazno.”

30 najboljih hotela u regiji Cairo Governorate

na osnovu 336 369 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu