2. Egipt – opinie o hotelach
  3. Cairo Governorate – opinie o hotelach
Cairo Governorate Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Lucky Hostel Ocena: 10

„Fantastyczny! Sto procent na plus! Spacerek do Tahriru to kilka minut, a hałasów z miasta nie słychać, bo to boczna uliczka. Polecony z booking.com przez znajomych gdy po kilku dniach przerwałam pobyt w innym, koszmarnym hotelu. Tu przyjęto mnie tego samego dnia, dostałam pokój (nr 104) prawie 30 m2 (sam pokój) z dużą łazienką z wanną i prysznicem, ręcznikami, mydłami w płynie, papierem toaletowym, dużym lustrem i suszarką do włosów. W pokoju jest nowoczesna klimatyzacja, dwa duże okna, które można otworzyć; są firanki i zasłony. Dwie gigantyczne szafy sięgają niemal do sufitu. Zmieści się tu nawet kilka walizek i jeszcze zostaje wiele półek do wykorzystania. Jest biurko z 5 szufladami, dwa fotele, stolik, minibar (lodówka), czajnik elektryczny, Jest czyściutko. W cenie pokoju jest śniadanie, które przemiła obsługa przynosi do pokoju między 8.30 a 11.00. Gdy ktoś potrzebuje wcześniej też nie ma problemu, trzeba tylko uprzedzić. Śniadanie składa się tylu produktów, że nie sposób wszystkiego zjeść na raz + warzywa i owoce. Gdy zechciałam zostać jedną noc dłużej dostałam apartament (nr 108) do wyłącznej dyspozycji, w niższej cenie niż poprzedni pokój. Składał się z olbrzymiego salonu z narożnikiem, stolikiem, dwoma podwójnymi łóżkami, szafkami nocnymi oraz ogromną szafą. Z pokoju wchodzi się do w pełni wyposażonej kuchni. Są kubki, talerze, sztućce, różne naczynia, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka, żelazko i deska do prasowania. Łazienka ma kafelki na ścianach i podłodze, brodzik pod prysznicem jest wykonany z marmuru. W pokoju są okna, firanki, zasłony i klimatyzacja. Codziennie sprzątają i zmieniają ręczniki. Obsługę hotelu, od osób w recepcji po osoby odpowiedzialne za śniadania czy sprzątanie, cechuje ogromna życzliwość i chęć niesienia pomocy na każdym kroku. Gorąco namawiam do wyboru tego hotelu, na pewno Państwo nie pożałują. Dziękuję Drodzy Przyjaciele! Małgorzata”

• „Jeden z nielicznych uczciwych hoteli w Egipcie. Właściciel przemiły, chętny do pomocy, reszta personelu również. W porównaniu do innych miejsc w których byliśmy w Egipcie, tylko w tym hotelu nie zostaliśmy „zmuszeni” do napisania opinii przy personelu podczas wymeldowania(dlatego tyle złych hoteli w Gizie ma wspaniałe opinie). Obiekt czysty, nowy, łóżka wygodne, nie mieliśmy żadnych zarzutów, jeżeli chodzi o pokoje. Zorganizowano nam transport z lotniska. Koło hotelu jest również sklepik, który warto odwiedzić- przemiły i uczciwy właściciel! Byliśmy łącznie 2 noce i uważam, że jest to najlepszy hotel na jaki możecie trafić w tej okolicy. 😁”

• „Świetna lokalizacja, blisko do centrum, przemiły i pomocny personel hotelu. Cena adekwatna do standardu hotelu. Polecam”

• „Blisko lotniska”

• „Smaczne śniadanka z widokiem na piramidy, bardzo miły i pomocny personel.”

• „Hotel z pięknym tarasem z widokiem na piramidy. 300m od wejścia do piramid. Stosunek jakości do ceny rewelacyjny. Jednak trzeba wziąć pod uwagę w jakim kraju jesteśmy i że standardy są inne niż np. Europejskie. Świetna obsługa i kontakt od samego początku. Pomimo że transfer lotniskowy jest 2x droższy niż Uber z lotniska warto skorzystać (tym bardziej jeśli lecicie w nocy. Bo ciężko byłoby go znaleźć jadąc na własną rękę z lotniska (ale nie jest to niemożliwe)”

• „Bardzo pomocna recepcja, czystość w pokoju, efektywna klimatyzacja.”

• „Hotel w doskonałej lokalizacji na Zamalku z widokiem na Nil. Świetne pokoje, duże, mój miał boczny widok na rzekę. Świetne szybkie wifi. Dobre śniadanie. Personel niezwykle profesjonalny, pomocny i uśmiechnięty. Ekipa z recepcji - Malek, Mostafa Ahmed i Ahmed Taha zrobili wszystko, żeby mój pobyt był udany. Niezwykle doceniam ich życzliwość i otwartość. Śniadanie urozmaicone, kawę na wzór amerykański polewa personel przy stolikach. Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania Zamalku i dalszych dzielnic Kairu, do metra można dość w kilka minut.”

• „Blisko do lotniska i wbrew moim obawom, łatwo było znaleźć lokal. Z lotniska podjechałem Uberem, ale wcześniej zaopatrzyłem się w egipską kartę SIM, a na miejscu zadzwoniłem do Mohammeda. Pokój przestronny i bardzo wygodny.”

• „Nic”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Cairo Governorate