2. Egipat: recenzije hotela
  3. Cairo Governorate: recenzije hotela
Cairo Governorate Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Tahrir Plaza Suites - Museum View Prosječna ocjena: 5

„Blizu svih sadržaja u centru grada. Sve je dostupno. Osoblje ugodno i susretljivo.”

• Khattab Pyramids View Hotel Prosječna ocjena: 10

„Objekat je bio vrlo čist, kao na slikama, sve je novo. Recepcionista mladi momak od 22 godine, koji radi noćnu smjenu je bio nevjerovatno prijatan i od pomoći. Ko želi posjetiti piramide i spavati u blizini istih, ovaj hotel ne bi smio zaobići!”

• Miramar Downtown Prosječna ocjena: 8

„Objek je u centru grada. Sve je dostupno i na dohvat ruke. Čisto je i uredno. Doručak je ukusan. Osoblje simpatično i pristupačno.”

• Yamour Pyramids View Prosječna ocjena: 7

„Lokacija hotela je dobra, iz sobe se vidi piramida (Kefrenova), a sa krovne terase se vide sve piramide. Doručak je bio dobra, jedan od najboljih falafela koje smo jeli u Egiptu. Soba je dosta mala, pogotovo za boravak od više dana. Kupatilo je jako malo, a tuš kabina nije kabina tako da je stalno pod mokar. Nedostaju kukice za ručnike, iako je vlasnik pokazao držač toalet papira kao nosač ručnika (što baš i nije tako). Zamolili smo vlasnika za pranje odjeće i pitali cjenik. Rekao nam je da su male stvari 1US, a velike su 2US i da će odjeća biti oprana isti dan, iako to nismo tražili. Cijena je pretjerana, ali nismo imali izbora (kasnije smo na drugom mjestu za istu količinu odjeće platili 10US, umjesto 42 US koliko smo u Yamour hotelu platili). Čudna situacija je bila i za Novu godinu, kada nam je ponuđeno da biramo što god želimo za hranu i piće, pa smo mi odabrali humus, vjerujući da ćemo dobiti namaz. Bili smo gladni ispremali smo se na večeru, ali vlasnik je inzistirao da budemo na krovnoj terasi jer se sprema veliko iznenađenje. Nakon čekanja humusa skoro sat vremena, ja sam kompletno smrznuta rekla suprugu da idemo van na večeru. U hodniku smo sreli vlasnika koji nam je nosio dvije čaše crvene tekućine sa slanutkom i rekao da je to !humus na egipatski način". Popili smo, ali zahvaljujući google-u saznali smo da je to piće, a ne hrana. Slijedeći dan, prilikom check-outa, vlasnik je tražio da platimo 10US za te 2 čaše nečega. Kako mi je ostao dužan 5US od check-ina, rekla sam da OK, platit ću ti5, a % si mi još uvijek dužan. Na to je rekao OK. Naravno da je OK, jer je dobro zaradio na našem pranju odjeće. Sve u svemu, sobe su čiste i uredne, ali male. Hotel je nov (hotel je zapravo jedan kat u zgradi), ali za naše pojmove vlasnik je bio previše nametljiv sve u nastojanju da bude od pomoći (nekome se to možda i sviđa, ali mi volimo našu privatnost, a kad nam treba pomoć onda zamolimo za pomoć).”

• Sphinx Golden Gate Pyramids Prosječna ocjena: 5

„Ništa”

• Nile Club hotel Prosječna ocjena: 10

„Ljubazno osoblje, udobni kreveti, sve smo se jako lagano dogovorili, čak smo dobili i pripremljenu hranu za ostatak puta. Najbolja kava u Kairu!”

• „Dorucak s pogledom na piramide”

• Lencia Hotel,Downtown Prosječna ocjena: 10

„Čisto i lijepo mjesto. Sviđeni sadržaji.”

• Hayat Pyramids View Hotel Prosječna ocjena: 7

„Hotel je u blizini piramida i ima lijep pogled prema piramidama”

• „Blizina aerodroma i cistoca.”

30 najboljih hotela u regiji 'Cairo Governorate'

na temelju 336.369 recenzija hotela na Booking.com-u