2. Egypt hodnocení hotelů
  3. Cairo Governorate hodnocení hotelů
Cairo Governorate Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Mamlouk Pyramids Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Skvělý výhled na pyramidy z balkonu pokoje a hlavně z krásné terasy na střeše. Dobré jídlo na snídani i večeři (domácí chléb peče paní přímo na terase :-), za dobré ceny. Hezký pokoj. Praktická lokace - vchod na pyramidy je za rohem.“

• Golden mask pyramids inn Průměrné hodnocení: 6

„Terasa s vyhledem na nedaleke pyramidy. Cena. Prostorne pokoje a koupelna.“

• Cairo Capital Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Velice si mi líbil přístup personálu, lokalita, snídaně, pokoj a jeho vybavenost. Prostě spokojenost“

• Oh! Pyramids View Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Dovolena jako v pohádce....výhled na pyramidy z každého pokoje a slušné a obětavě jednání personálu z vašeho pobytu udělá nezapomenutelný zážitek.“

• The President Hotel Cairo Průměrné hodnocení: 10

„Vystupování zaměstnanců, vybavení a interier hotelu. Hned při vstupu příjemná kavárnička. Posilovna s výhledem ven. 3 lůžkový pokoj byl skvělé vyřešený prostorově. Skvělá restaurace v Boho stylu na terase. Atmosféra hotelu. Skvělá lokalita.“

• Tuya Pyramids View Průměrné hodnocení: 10

„Přístup personálu a lokalita byla super. Snídaně výborné a káva zdarma kdykoliv, kdy jsem měl chuť. Poměr cena výkon super“

• Pyramids Oasis Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Obsluha byla velmi nápomocná a snažila se se vším vyjít vstříc. Postel byla velmi pohodlná. Dlouhý interval snídaně byl také velmi příjemným prvkem.“

• Hayat Pyramids View Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Všechno“

• Space Hostel Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování zde hodnotím velmi pozitivně. Zvenku sice nevypadá moc hezky, dokonce je dům velmi špinavý, ale když vyjedete výtahem do 4 patra, vše se změní v krásné čisté prostředí. Pokoj je prostorný, má 2 velké postele Umístění je skvělé, v centru, kousek od metra Personál byl velmi přátelský a neuvěřitelně ochotný. Personálu patří obrovské díky i za to, že nám celý den hlídal zavazadla, zatím co jsme cestovali po památkách. Když jsme si přišli kufry vyzvednout, nabídli nám pokoj, kde jsme mohli použít toaletu a sprchu. Rozhodně doporučuji.“

• Great sphinx & pyramids HOTEL Průměrné hodnocení: 6

„Vyzvednutí na letišti ve 2 ráno. Výhled z terasy.“