3. Област Благоевград отзиви за хотели
Област Благоевград Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Хот Спрингс Медикъл и СПА Оценка от отзивите: 10

„Невероятно място за младо семейство. Страхотна храна, външен и вътрешен басейн с минерална вода. Огромна спа зона. Детски кът с аниматор до 22 ч., където може да оставите детето и поне за малко да не го мислите. Препоръчвам с 2 ръце.“

• Hotel Apostolite Оценка от отзивите: 8

„Прекрасно местоположение извън Сандански в гората на вилната зона и до реката. Много интересен стил на обзавеждане. Храната в ресторанта е вкусна. Персонала е много отзивчив.“

• Хотел Елит Оценка от отзивите: 10

„Много хубава локация, голяма и просторна стая, както и баня. Много чисто и добре поддържано.“

• Family Hotel BOHEMA Оценка от отзивите: 10

„Мястото“

• Хотел Кардинал Оценка от отзивите: 7

„Разположението на хотела е много добро. Намира се непосредствено до центъра. За кратък престой е приятно. Персоналът беше мил и любезен.“

• Хотел Банско СПА & Холидейз Оценка от отзивите: 6

„Закуската беше супер.“

• Интерхотел Сандански Оценка от отзивите: 9

„Закуската беше превъзходна. Местоположението на хотела е уникално. Персоналът беше много внимателен. Има какво още да се желае по отношение на хигиената в басейните и около тях. Бяхме за една нощувка, но искахме да ползваме СПА процедури на следващия ден. Наложи да освободим стаите по рано, заради това че е имало настаняване в тях след нас. Не знам каква е политиката на хотела, но при толкова много стаи едва ли се е стигнало до нашите и това остави нотка разочарование у нас.“

• Пирин Парк Хотел Оценка от отзивите: 9

„Закуската беше чудесна. Цените в ресторант Балкански са надути и не съответстват на количеството.“

• Hotel Orbel Оценка от отзивите: 9

„Тишина,спокойствие и спа в подножието на планината.Минералната вода в басейните е прекрасна .А соленото джакузи е уникално.Персонала е любезен и отзивчив.Леглата и възглавниците са удобни.Пълен релакс.“

• St George Ski & Holiday - Half Board & All Inclusive Оценка от отзивите: 10

„Удобно разположение, много просторни и добре оборудвани апартаменти. Много просторен и интересен детски кът. Храната в ресторанта е богата като меню! Любезен персонал.“

30-те най-добри хотела в Област Благоевград

въз основа на 81 608 отзива за хотели на Booking.com