Регион Банско Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Зара Хотел Оценка от отзивите: 10

„Изключително любезен персонал, страхотна храна, топло в стаята и във вътрешния басейн, също така много чисто и приятно място за почивка! Препоръчвам на всеки!“

• Пирин Голф Хотел & СПА Оценка от отзивите: 8

„Навсякъде беше чисто, общите помещения добре поддържани. СПА зоната и басейните са чисти и поддъжани. Има много забавления за децата: Голям надуваем замък за свободно ползване, детски кът с много и здрави играчки за децата, доста голям избор от настолни игри. Стаята беше чиста, достатъчно голяма и уютна. Имаше едно-две неща, заради които смятам, че стаите имат нужда от малко освежаване. Има добри възможности за паркиране. Персонала е учтив и винаги готов да помогне, въпреки, че ние не срещнахме особени проблеми с нужда от съдействие. Въпреки нещата, които не ни харесаха пак бихме посетили хотела.“

• Grand Hotel Therme Оценка от отзивите: 3

„Хотелът като цяло е много хубав.“

• Family hotel Makedonska Kruchma Оценка от отзивите: 10

„Ако искате страхотна почивка идете в "Македонска кръчма".Персоналът беше изключително любезен,стаите бяха чисти,а от терасата гледката зашеметяваща.В ресторанта храната беше много вкусна и разнообразна,но внимавайте какво поръчвате защото порциите и салатите са огромни.“

• Хотел Айсберг Банско Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше перфектно.Стаята ни беше голяма както си я избрах с голямо легло .Басейна ни хареса също,водата беше супер ...Какво друго да искаме....Бяхме там да релаксираме и си изкарахме супер.“

• Термо Хотел Аспа Вила Оценка от отзивите: 8

„Природата е хубава, водата е прекрасна. Храната беше добра. Готвените ястия бяха много вкусни. Стаята беше широка и конфортна.“

• Хотел Танне Оценка от отзивите: 10

„Местоположението, спокойствието и храната.“

• Парк Хотел Гардения Оценка от отзивите: 9

„Местоположението беше страхотно чисто и вкусна храна“

• Хот Спрингс Медикъл и СПА Оценка от отзивите: 10

„Закуската беше изключително богата и много вкусна.“

• St George Ski & Holiday - Half Board & All Inclusive Оценка от отзивите: 10

„Страхотен персонал, вкусна храна, чисти и приветливи стаи. Ще се върнем отново!“

30-те най-добри хотела в Регион Банско

въз основа на 48 279 отзива за хотели на Booking.com