2. Comentarii despre hoteluri în Egipt
  3. Comentarii despre hoteluri în Aswan Governorate
Aswan Governorate Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Cleopatra Hotel Scor din comentarii: 9

„Locatia este aproape de bazar.”

• Hapi Hotel Scor din comentarii: 8

„Camera curată,pat confortabil,hotelul este situat in prima linie pe Kornisa,foarte aproape de locul unde acosteaza navele de croazieră. Mic dejun foarte bun,servit la ultimul etaj al hotelului cu un view superb asupra Nilului. Personalul foarte amabil, te ajuta cu ponturi despre zona și lucrurile de făcut în Assuan,și de asemenea vând excursii la prețuri corecte.”

• Philae Hotel Aswan Scor din comentarii: 10

„Camera cu vedere la Nil - personalul deosebit de amabil, in special Ebtehal - dispus sa ne ajute in organizarea excursiilor si transferului - ne-a recomandat un restaurant foarte bun unde sa luăm masa - a răspuns totdeauna prompt la toate solicirările noastre.”

• Lawanda Nubian House Scor din comentarii: 10

„O cazare absolut perfecta in centrul satului nubian. Locatie, curatenie, amabilitate, totul este perfect. Cu ajutorul hotelului va puteti organiza excursii la preturi mult mai bune decat ce am gasit pe net.”

• Hapi Hotel Scor din comentarii: 8

„Fiind o prelungire a sejurului am primit o camera mai buna,restul experienței am detaliat-o in reviewul anterior”

• Kendaka Nubian House Scor din comentarii: 10

„Totul a fost super,am primit ca bonus o camera mai buna iar mancarea a depasit toate asteptarile noastre.Nota 10”

Cele mai bune 30 hoteluri din Aswan Governorate