2. Egipt – opinie o hotelach
  3. Aswan Governorate – opinie o hotelach
Aswan Governorate Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Philae Hotel Aswan Ocena: 10

„Hotel świetnie położony w centrum miasta nad Nilem, piękne widoki z balkonu. Miła i pomocna obsługa, czyste pokoje, wszystko ok. 😍😍”

• Habib Camp Ocena: 10

„Znakomite miejsce z ogromnymi, dobrze wyposażonymi i bardzo czystymi pokojami z prywatnymi łazienkami . Pyszne śniadania . Z centrum Abu Simbel 15 minut jazdy Tuk Tukiem . Ale najważniejsze to widok na jezioro z hotelowej plaży ! Coś niesamowitego . Spędziliśmy z dziećmi 2 dni i pewnie niedługo wrócimy na dłużej . Bardzo pomocny, nie narzucający się właściciel .”

• „Wspaniała obsługa, natychmiastowe załatwienie wszelkich zgłoszonych spraw, czystość i wyposażenie pokoju, położenie. Wspaniały box na drogę zamiast śniadania (byliśmy przejazdem). Polecam z całego serca”

• „Lokalizacja na pięknej wyspie z widokiem na Nil.”

• „Super mieszkanie, świetny kontakt z gospodarzem.”

• david hostel Ocena: 8

„Dawid jest w stanie załatwić wszystko czego potrzebujesz za rozsądną cenę. Jest bardzo miły i slowny. To jest największą zaletą tego miejsca.”

• „Widok z tarasu na dachu, cicha okolica”

• „lokalizacja, historia hotelu, standard pokoju i dobre śniadania”

• „Przepięknie położony obiekt, cisza, spokój i bajkowe widoki. Zdecydowanie idealne miejsce na wypoczynek. Żałowaliśmy, że zostajemy tylko na jedną noc. Na pewno wrócimy w przyszłości.”

• „Pieknie położony hotel na odludnej wysepce. Jak byliście kiedyś na Santorini to poczujecie tutaj dokładnie ten sam klimat. Kazdy pokój jest wyposażony w jacuzzi na tarasie, pokoje są urządzone bardzo prosto i stylowo. My zajmowaliśmy queen room z widokiem na Nil i Świątynie. Polecam bardzo to przepiekny i kojący widok. Ważna rzecz, której wcześniej nie znalazłam w informacjach o tym hotelu: w czasie pobytu hotel zapewnia bezpłatne transfery na wyspę i spowrotem o każdej porze. Trzeba powiadomić recepcje ok 20 min wcześniej.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Aswan Governorate