2. Egipt – opinie o hotelach
  3. Luksor – opinie o hotelach
Luksor Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja. Miła obsługa. Klimatyzacja w pokoju.”

• Iberotel Luxor Ocena: 10

„To mój trzeci pobyt w tym hotelu w ciągu ostatniego pół roku i jest to miejsce, do którego zawsze będę wracać z przyjemnością. Położenie tuż przy Nilu, basen na rzece, piękny, pełen ptaków ogród, do tego znakomite jedzenie i serdeczna, niezwykle profesjonalna obsługa - od recepcji poprzez restauracje, basen, housekeeping do panów bagażowych i ochrony. Jest mi miło, że mnie pamiętają, wiedzą, co lubię i jakie mam życzenia. Jest bardzo czysto, WiFi jest szybkie, otoczenie przyjazne, do świątyni luksorskiej czy dworca kolejowego można dojść w kwadrans. To jest jedno z tych miejsc, które w Egipcie zawsze już będzie moje. Nie mogę się doczekać, aż znowu tam wrócę!”

• „Hotel niesamowity i z pewnością bym go wybrał jeszcze raz. 1. Obsługa mega uprzejma, gotowa do pomocy zawsze i wszędzie. 2. Pokój był czysty, a codziennie rano gdy go opuszczałem, Pan z uśmiechem na twarzy pytał się, czy czegoś potrzebuję. 3. Super śniadania w formie bufetu na dachu hotelu. Od godziny 11 do 23 również w tym samym miejscu restauracja. Ceny odpowiednie, jakość jedzenie super. No i ten widok :) Jedyny mały minus, to Panowie nagabywacze przy samym wejściu od hotelu, ale zdaję sobie sprawę, że pewnie ciężko z tym cokolwiek zrobić i tak jest zapewne pod każdym hotelem. Więc ocena i tak na 10 :)”

• „Blisko centrum i temple Luksor ..bardzo dobre śniadanie .”

• Happy Land Luxor Ocena: 9

„Pomocny personel na recepcji”

• „Cicha okolica , dobra lokalizacja ze względu na położenie obok głównej ulicy z małymi sklepikami oraz bliskość taniej przeprawy na drugi brzeg (prom publiczny). Przesympatyczni gospodarze.”

• „Lokalizacja super”

• Nour El Gourna Ocena: 10

„Bajeczne miejsce.”

• „Perfect!”

• „Mały basenik , ale mozna było wieczorem posiedzieć,”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Luksor