Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Egiptas: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Luxor Governorate : atsiliepimai apie viešbučius
Luxor Governorate Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie viešbučius

Naujausi atsiliepimai

• Maghraby House Įvertinimo balas: 10

„Labai patogūs apartamentai, jaukūs, švarūs. Čia gyvenome savaitę ir radome viską, ko reikia šeimos gyvenimui, maisto gaminimui, rūbų skalbimui. Gavome mažą papildomą lovytę savo vaikui. Ir mūsų lovos buvo labai patogios. Gyvenome priešais Luksoro šventyklą - galėjome ja grožėtis pro langą, nuvykti iki jos laiveliu vos per 15 minučių. Visoje viešnagėje puikiai jaustis mums padėjo Mohammedas, davė puikių patarimų kur valgyti, padėjo rasti mums reikalingų prekių super gera kaina, organizavo mums ekskursijas. Rūpinosi mumis taip nuoširdžiai, mes net nesitikėjome tokio svetingumo. Tai labai malonus ir šiltas žmogus, verta juo pasikliauti. Labai gera lokacija - šalia palei Nilą puikūs restoranai su kokybišku maistu, parduotuvės, net dviračių nuoma. Šalia taksi, keltas ir privatūs laiveliai. Viskas ranka pasiekiama ir labai autentiška, kokybiška. Geras internetas.“

• SWEET HOSTEL LUXOR Įvertinimo balas: 10

„Geras hostelis su nuostabiu šeimininku Abdul. Puikus kainos ir kokybės santykis ir gera vieta šalia geležinkelio stoties (ir gana netoli nuo šventyklos bei Nilo. Lovos patogios, yra kondicionierius.“

30 geriausi viešbučiai regione Luxor Governorate

remiantis 51 804 viešbučių atsiliepimais Booking.com svetainėje