2. Egypt hodnocení hotelů

• Windsor Hotel Luxor Průměrné hodnocení: 7

„snídaně místní speciality“

• „Vše bylo perfektní.“

• Magic Place Luxor Průměrné hodnocení: 5

„Čistota a cena za ubytování, i když lokalita byla šílená. Budova bez střechy, všude smrad a hnus.“

• Al Baeirat Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Hotel není pro cestovatele vyžadující 5*, pro nás byl však naprosto dokonalý. Velikost bungalovu byla více než dostačující. Personál udělá vše, co vám na očích uvidí. Lepší snídani jsme si nemohli přát. A ochota, chuť pomoci, či poradit je cítit na každém kroku. Umístění je taktéž dokonalé, oáza klidu! My se určitě vrátíme.“

• El Gezira Garden Hotel Luxor Průměrné hodnocení: 5

„Poloha u řeky, možnost parkování, zahrada“

• Aracan Eatabe Luxor Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Super lokalita na nábřeží Nilu, kde je nově udělaná krásná promenáda. Zároveň kousek k přístavišti lodí, které jezdí na západní břeh. Kvalitní služby, velký bazén, milý personál.“

• Merryland Hotel Luxor Průměrné hodnocení: 6

„Pěkný výhled na Nil.“

• Rezeiky Hotel & Camp Průměrné hodnocení: 10

„Vstřicny personal Ideslni lokalita.Umistěni v zahradě“

• Venus hotel luxor 日本人 大歓迎 Průměrné hodnocení: 10

„Velice se mi líbil přístup hotelového personálu. Tento hotel je opravdu klenotem opravdového Egypta, který z 5* hotelu nemáte šanci poznat. Majitel hotelu Hasan, který žil dlouhou dobu v Japonsku, přenesl přístup k lidem z této krásné země vycházejícího slunce sem do Luxoru. Opravdu jsem se tu cítil vítaný a zažil skutečnou egyptskou pohostinnost bez přetvářek, podvodů a nucených nákupů. Snídaně byla moc dobrá, pokoje čisté a postel pohodlná. Jsem moc rád, že jsem se pro tento hotel rozhodl jelikož už jsem byl po dlouhé cestě Egyptem unavený ale Hasan mi dodal tolik více energie, než turecká káva zalitá redbullem. Mockrát děkuji za nezapomenutelné chvíle strávené s vámi a jsem vděčný, že jsem měl možnost vás poznat. Uvidíme se znova, INSH ALLAH! 🙏❤️🇪🇬🇨🇿🇯🇵“

• Nefertiti Hotel Luxor Průměrné hodnocení: 10

„Líbilo se nám naprosto všechno, zejména pak laskavý a nápomocný personál, fantastický výhled z terasy a skvělé jídlo! Poměr cena a kvalita zcela výjimečný! Můžeme jen vřele doporučit.“

Luxor Governorate – 30 nejlepších hotelů