2. Oman – opinie o hotelach
  3. Al Sharqiyah – opinie o hotelach
Al Sharqiyah Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja :) pustynia wokół”

• „Super obóz na pustyni. Dojechaliśmy jak było już ciemno, więc rano widok zrobił na nas niesamowite wrażenie. Pierwszy plus za możliwość dojazdu zwykłym samochodem, o czym hotel informuje wprost bez zbędnego naciągania na podwózkę 3km autem 4x4. Zdecydowaliśmy się na nocleg w namiocie i była to wspaniała opcja, można się poczuć jak w baśniach 1001 nocy. Super całodobowe miejsce do siedzenia przy kawie, herbacie i pysznych omańskich daktylach. Obiadokolacja i śniadanie bardzo bogate: na słono, na słodko, opcje wegetariańskie i mięsne, włączając w to mięso wielbłąda. Zdecydowaliśmy się również na atrakcje jeżdżenia po pustyni z kierowcą i jest to super opcja żeby zapuścić się głębiej w pustynię i zobaczyć wydmy. Dla osób mających więcej czasu lista atrakcji z których można skorzystać jest bardzo szeroka. Panowie pracujący w hotelu również byli bardzo mili i pomocni.”

• SAFARI-Glamping Ocena: 10

„Podczas tej nocy byliśmy sami w obozie. Chłopak, który się opiekował obozem przygotował dla Nas bardzo dobrą i obfitą kolację. Śniadanie również było bardzo dobre. Dojazd bez problemu autem 4x4 (Toyota RAV4).”

• „+ + Było po prostu idealnie. +Najlepszy obóz. Tylko namioty, nowe, czyste, ciche miejsce, świetne jedzenie. Bardzo miły i przyjazny gospodarz. Idź tam, nie wahaj się. Mój najlepszy wybór w Ammanie. Planowałem spędzić noc, ale zostałem dłużej. Widziałem wszystkie inne obozy i ten był lepszy. Jeśli szukasz spokoju na pustyni lub planujesz przejść przez pustynię, pomogą Ci. Nie, dziękuję”

• „Nieważne, że cieknie z sedesu. Nieważne, że prysznic zalewa całą łazienkę. Naważniejsze i po to się jedzie w to miejsce są żółwie. Możliwość podejrzenia ich w naturalnym środowisku bezcenna! Niezwykłe doświadczenie.”

• „Najmilszy i wspaniale gotujący opiekun campu. Czuliśmy się zaopiekowani, wspaniale nakarmieni. Przy okazji dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o Bangladeszu I lokalizacja. Cisza i święty spokój!”

• „Uśmiech obsługi i pyszna kolacja:)”

• alsaif camp Ocena: 10

„Pustynia na wyciągnięcie ręki. Przyjacielska opieka i opcje na chill: basen grill i zadaszenie dla miłych chwil przy śniadaniu i kolacji.”

• Royal desert camp Ocena: 10

„Świetny gospodarz, spędziliśmy miło wspólnie czas idąc na zachód słońca oraz wieczorem przy ognisku, Zaharia starał się abyśmy byli w pełni zadowoleni z pobytu i organizował dla nas atrakcje. Widoki niesamowite, dobry dojazd (jak już się wie gdzie jechać). Polecamy i chętnie wrócimy w przyszłości!”

• „Świetna obsługa, pyszne śniadanie,czysto.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Al Sharqiyah