2. Omán hodnocení hotelů
  3. Al Sharqiyah hodnocení hotelů
Al Sharqiyah Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Arkan Al Barzah Hotel Apartment Průměrné hodnocení: 9

„Velmi sympatický Ajeeth na recepci, dobrá klidná lokalita.“

• Super OYO 110 Ras Al Hadd Guest House Průměrné hodnocení: 9

„Byli jsme spokojeni. Super byla velikost pokoje a měli jsme moc hezké přivítání. Personál velmi ochotný.“

• Sands Dream Tourism Camp Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo skvělé. bylo to blízko i na duny na východ slunce. ubytování čisté a vše potřebné tam bylo. Jídlo na večeři i snídani super. Dostatečný výběr i pro vegetariány. Moc příjemný personál, který večer s námi polecal a vysvětlil i některé věci ohledně toho, jak to chodí na poušti.“

• Safari Dunes Camp Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování uprostřed dun. Malý soukromý kemp. Pouze 5 chatek. Milý a ochotný správce. V našem termínu jsme byli úplně sami. Chutná večeře i snídaně. Obrovské porce jídla. Dostatečné množství nápojů včetně kávy a čaje. Možnost dokoupit různé aktivity. Kemp snadno k nalezení (dostali jsme mapu, souřadnice a informace o ceduli s šipkou, která nás navede), je nutné mít vůz 4x4 a vyhradit si na cestu dostatek času (je poměrně daleko v dunách tzn. 28 km a občas je nutno objíždět velbloudy). Velký pokoj a pohodlné postele. Naprosté ticho a velmi málo světelného smogu.“

• Crescent Desert Private Camp Průměrné hodnocení: 10

„Majitel i personál byli moc milí. Oceňuji pohodlné postele, tady se spalo jako v pohádce :))“

• Bubbles Domes Private Cmp Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto senzační noc pro dva v krásném stanu, skvělý majitel Said, objednané jídlo bylo vynikající.“

• Al Salam Desert Camp Bidiya Průměrné hodnocení: 8

„Krásné písečné duny v okolí, jídlo výborné.“

• Alsarmadi Desert Camp Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita je naprosto úžasná, kemp je v pustině, kolem krásná poušť, ticho. samotná cesta do kempu 4x4 byla zážitkem. Stany jsou komfortně vybavené, postele pohodlné. po cestě je zastávka na krmení malých jehňátek, skvělý zážitek pro děti.“

• Wahiba Bedouin Rustic Camp Průměrné hodnocení: 7

„Ubytování blízko ke krásným dunám. Dobrá večeře i dobrá snídaně, voda, káva, čaj stále k dispozici, možnost nabíjet telefony, velký pokoj, funkční sprcha. Dojení kozy a krmení kůzlat z láhve, večerní posezení u ohně s povídáním o beduínech. Jelikož nás bylo málo, naprostý klid.“

• Delight Desert Camp Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné duny a úžasný mladík, který se o nás staral, večer při ohni vykládal o Ománu a zvycích, rozvoněl kávu i kadidlo, povídali jsme s ním do noci, je to skvělý člověk milující přírodu a Omán. Venkovní kryté posezení nabízí kávu, datle, i větráky. Tady zažijete krásu tradičního Ománu, určitě doporučujeme.“

Al Sharqiyah – 30 nejlepších hotelů