2. Oman – opinie o hotelach
  3. Ad Dakhiliyah – opinie o hotelach
Ad Dakhiliyah Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miły gospodarz, fort zaadoptowany na hotel, dobre śniadania, piękny widok z górnej części ośrodka, sporo miejsca do siedzenia, spokojna okolica. Świetna baza wypadowa w pobliskie góry, w miasteczku sporo miejsc z jedzeniem oraz sklepy. Gospodarz pomocny, obecny w ośrodku większość czasu. Dostępna świetna Kawa z daktylami oraz karak.”

• „Bardzo dobra obsługa, śniadanie na wysokim poziomie, hotel bardzo ładny, siłownia z dobrym sprzętem.”

• „Klimatyczne wnętrze, dobra lokalizacja”

• The Wadi Inn Ocena: 8

„Bardzo miły personel. Duża łazienka :)”

• Alqalah Inn Ocena: 9

„Klimat pomieszczeń, miejsce”

• Jabal Shams Villa Ocena: 10

„Bardzo miły i pomocny właściciel, chętnie odpowie na wszystkie pytania turysty. Bardzo czysto , lokalizacja niedaleko miejsca do trekkingu.”

• Misfah View Ocena: 10

„- Nasz najprzyjemniejszy nocleg podczas calej podrozy po Omanie - Widok z tarasu na gaj palmowy - bajka! - Czysto i schludnie - Na tyle duzy pokoj, ze bez problemu pomiescila sie w nim cala nasza 4-osobowa rodzina (dwojka malych dzieci) - Elastyczny wlasciciel, ktory bezplatnie uzyczyl dodatkowych kocow, aby nasze male dzieci mogly spac razem z nami w pokoju - Darmowa woda, kawa, herbata i przekaski we wspolnej kuchni (bardzo mily gest) - Cenne rekomendacje od wlasciciela odnosnie kawiarni i restauracji w Misfah al Abriyyin”

• „Dużo lepiej niż się spodziewałem po zdjęciach. Smaczne jedzenie, super widok!!! Praktycznie na krawędzi kanionu!”

• „Super lokalizacja”

• „Basen na dachu w”