2. Omán hodnocení hotelů
  3. Ad Dakhiliyah hodnocení hotelů
Ad Dakhiliyah Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• SAMA Al Khutaim-Heritage Home Průměrné hodnocení: 10

„Úžasný výhled na Jebel Shams, velice milý a příjemný hostitel, skvělé jídlo! K ubytovámí se dalo dostat i autem s pohonem na 2 kola. Moc děkujeme!“

• THE POOL VILLA - TANUF Průměrné hodnocení: 10

„Krásná vila s bazénem,skvělé vybavení a moc milý s nápomocný recepční,který nám moc pomohl. Naše nejlepší ubytování v Ománu“

• „Hostitel byl velice milý a vstřícný. Opravdu se maximálně snažili, aby se nám u nich líbilo.“

• Nizwa city Průměrné hodnocení: 2

„Apartmán má skutečně skvělou lokalitu, jen pár desítek metrů od hlavního náměstí, u kterého je souq i pevnost. Bohužel to je všechno, co se o něm dá říct hezkého.“

• Alqalah Inn Průměrné hodnocení: 8

„Nevyuzila jsem.“

• Nizwa Inn - نزوى إن Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní ubytování. Nádherné, prostorné, čisté. V reálu vypadá mnohem lépe než na fotkách. Super dostupnost do centra Nizwy. Chyběla snídaně, ale kousek od ubytování je obchod, popř. Obchodní centrum, kde se dalo nakoupit.“

• Riad Nizwa Průměrné hodnocení: 8

„Nádherna lojalita, ve starem meste, kousicek od pevnosti. / Pridanou hodnotou je venkovni bazen.“

• Al Diyar Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Hotel v Nizwě na dobrém místě, 10min jízdy od centra. Výhodná poloha pro cesty do okolí (Jabal Akhdar, Jabal Shams, Al Hoota cave, Bahla, Jabreen). Pokoj velký, dobře vybavený, dostatek nábytku, velké skříně, možnost přípravy čaje a kávy, velké postele. Dobrá snídaně. V okolí několik restaurací, benzínová stanice, malý obchod, myčka aut. Velké parkoviště přímo u hotelu.“

• „velké pokoje“

• Misfah View Průměrné hodnocení: 9

„Dokonalý výhled, check in trval minutu, ticho, klid. Ve společne místnosti byla k dispozici voda, kafe a sušenky. Super.“

Ad Dakhiliyah – 15 nejlepších hotelů