2. Comentarii despre hoteluri în EAU
  3. Comentarii despre hoteluri în Abu Dhabi Emirate
Abu Dhabi Emirate Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Copthorne Downtown by Millennium Scor din comentarii: 7

„Locația era aproape de mijloacele de transport și restaurante. Raport calitate preț își merita banii”

• TRYP by Wyndham Abu Dhabi City Center Scor din comentarii: 10

„Am fost cazat în două locații, cu o diferență în plus de 21 AED la Tryp , dar nu se compara. Tryp by Wyndham Abu Dhabi are plusuri fără număr: - priveliștea e de vis -am stat la nivelul 8 - e intr-o zonă cu de toate: food, shoping, entertainment, etc. - camera a fost una de lux din punctul meu de vedere, în raport cu prețul - hotelul ne-a dăruit în cameră delicatesuri locale : alune, caju, migdale, fructe confiate, etc - Personalul de la recepție super amabil. Un plus pentru Jamaica, care a fost deschisă de la început pana la sfârșitul șederii. Mulțumesc pe această cale!!”

• Conrad Abu Dhabi Etihad Towers Scor din comentarii: 10

„Impresionant loc. Camera spațioasă, cu un view extraordinar ! Micul dejun excelent.”

• Nehal Hotel Scor din comentarii: 9

„Patul foarte mare, hotel liniștit și curat, camera este foarte bine antifonata”

• „Micul dejun bogat si delicios”

• „Hotelul excepțional , curat ,personalul super amabil ,locația superba ,piscina super ,loc destul ai prosoape la piscina și plaja .Totul a fost minunat. O experienta de vis.”

• Sheraton Khalidiya Hotel Scor din comentarii: 8

„Ok per ansamblu”

• Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort Scor din comentarii: 10

„Totul impecabil. Personalul de la recepție foarte amabil.”

• Beach Rotana - Abu Dhabi Scor din comentarii: 10

„Totul....un hotel chiar de 5 stele..personalul,curățenia,mâncarea,chiar fără reproș!!!”

• „Hotel bine pozitionat, multe facilitati, personal foarte amabil. 5 minute de plaja si piscine foarte bine intretinute. Mancare diversitificata si gustoasă la mic dejun si cină, ambele bufet . Camera si baie confortabile. Taxi minibus 100 AED de la aeroport la hotel”

Cele mai bune 30 hoteluri din Abu Dhabi Emirate