2. Oman – opinie o hotelach
  3. Salala – opinie o hotelu
Oman Salala Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bez problemu zameldowaliśmy się wcześniej, apartament był czysty i wygodny. Parking dostępny, możliwość wynajęcia auta. Personel bardzo pomocny i uprzejmy, doskonały kontakt. W kuchni dużo udogodnień, ale tylko jeden garnek. Polecam”

• „Hotel 4 gwiazdkowy ( nowy moze miec tylko 3), czysty zadbany”

• „Bezpieczna okolica, świetne ceny w okolicy, Cena hotelu fanastyczna”

• „Bardzo dobra praca recepcji i ekipy sprzątającej.. obsługa Restaracji Ok..”

• „Większość - lokalizacja na plaży, a przede wszystkim weranda, z której można było podziwiać flamingi na plaży! Po zdjęciach trochę obawialiśmy się, czy domek nie będzie obskurny i jak z tym prysznicem na zewnątrz, a domek okazał się czyściutki i bardzo przytulny, a prysznic przy pełni księżyca i z iguanką w rogu to niezapomniane przeżycie :).”

• „Bardzo miły i pomocny personel bardzo dobra lokalizacja”

• „Wspaniałe warunki wypoczynku. Wyposażenie apartamentu na najwyższym poziomie. Piękny basen w pobliżu. Idealna plaża, choć najkrótszą trasę najlepiej ustalić z mapki satelitarnej. Na zachodniej plaży bardzo tani bar z kateringiem, choć czynny dopiero od 15.00.”

• „Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo malowniczym osiedlu Hawana zaraz przed wjazdem do hotelu Rotana, ok 10 min piechotą do przepięknej, piaszczystej plaży. Apartament jest bardzo ładnie, nowocześnie urządzony i wyposażony w dobrej jakości sprzęt AGD. Na osiedlu znajduje się duży basen dla mieszkańców z leżakami oraz miejscami do relaksu. Bardzo dobry kontakt z gospodarzem za pomocą WhatsApp. Spędziłam tu 5 super dni i chętnie wrócę ponownie.”

• „Wygodne pokoje, łóżka, wszystko bardzo komfortowe a okolica cudowna i klimatyczna. Wszystko to za na rpawde niskie pieniądze, byliśmy zszokowani tak wysokim standardem”

• „Bardzo duże apartamenty. Dobrze wyposażone. Klimatyzacja działała bez problemu. Parking pod hotelem z wystarczającą ilością miejsc. W ostatnim dniu mieliśmy wylot o 23. Zapytałem czy możemy zostać dłużej w pokoju i nie było najmniejszego problemu (bezpłatnie).”

30 najlepszych hoteli w mieście Salala