2. Nikaragua hodnocení hotelů
  3. Granada Region hodnocení hotelů
  4. Granada hodnocení hotelů
Nikaragua Granada Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel il Padrino Průměrné hodnocení: 9,1

„Pěkný hotýlek, sice v poněkud zašlé ulici, ale velmi blízko centra města. Super snídaně, krásné společné prostory. Čisto a útulno.“

• Hotel La Polvora Průměrné hodnocení: 9,3

„Mily personál, pozorný, ideální místo na odpočinek stranou turistického ruchu“

• Hostal Mochilas Průměrné hodnocení: 7,9

„Prostředí“

• Hotel Mirna & OCT Průměrné hodnocení: 6,2

„Čisté ubytování , usměvavý personál pohoda klídek . Za 7 dolarú a v ceně na snídani palačinka s kávou .“

• Hotel il Padrino Průměrné hodnocení: 9,1

„Moc hezké ubytování. Pokoj umístěný v zahradě. Velmi klidné a tiché místo, přestože je to jen kousek do centra Granady. Bezpečná oblast. Dobré snídaně. Je možné si koupit na ubytování vodu, pivo, rum... . Je zde také filtrovaná voda na dolití lahve zdarma. Paní majitelka je velmi příjemná, ochotná a nápomocná. Nic jí není zatěžko. Zařídila nám taxi na letiště, výlet na sopku Mombacho a na sopku Masaya. Doporučila restaurace v Granadě. Pokoj je velmi čistý, prostorný, postel je pohodlná. Není tam klimatizace, jen velký větrák, což nám vyhovovalo.“

• El Caite Hostel Průměrné hodnocení: 8,2

„Ubytování má naprosto super bazén s hamakou a lehátky kolem. Hostelové pokoje jsou obyčejné ale dostačují. Snídaně je v ceně a je moc dobrá, měli jsme lívance, nebo vajíčka s džusem. Hostel se nachází na super lokalitě opravdu kousek ode všeho ;)“

• Cueva Nica Průměrné hodnocení: 7,9

„Pěkné ubytování v centru města, milý a nápomocný personál, který nám bez problémů uschoval batohy před přijezdem i po odjezdu. Součástí hostelu je i restaurace, kterou jsme využili.“

20 nejlepších hotelů v destinaci Granada