2. Молдова: відгуки про готелі
Молдова Кишинів Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• IRIS Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“Чудовий, смачний сніданок“

• Weekend Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 8,9

“Затишний готель з претензією на бутік. Гарні сніданки.Смачно,але вибір горячих страв дуже обмежений.Привітний персонал. Досить чисто. Є тапочки,в ванній кімнаті все для душу,навіть зубна щітка та паста. Приватна парковка. Хлопець на ресепшене допомшіг чемодан на 2 поверх занести ,також допоміг припаркуватися.“

• Bed & Breakfast Olsi Оцінка за відгуками: 8,5

“Дякую готелю що пішли нам на зустріч й дуже пізно заселили. Дуже чисто у номері, зручне ліжко. Доволі непоганий сніданок. Рекомендую цей готель.“

• Wine Hotel Chisinau Оцінка за відгуками: 8,5

“Непоганий готель, постіль і рушники чисті, але далеко не нові. В номері є всі необхідні косметичні засоби і одноразові тапочки, що немаловажливо ) наявність сніданку +, є міні бар. Район тихий, не шумно. Є парковка. При заселенні пропонують келих вина як бонус. В номері був балкон. Є кондиціонер.“

• Vila Iris Оцінка за відгуками: 8,2

“Зручне розташування. Навколо є все необхідне для подорожі (їжа, аптека, продукти, банкомат). Персонал дуде оперативно відповів на питання.“

• Mon Ami Villa Оцінка за відгуками: 9,2

“Все було чудово! Чисті номери і ввічливий персонал. Нам допомогли підняти чемодани на поверх і розказали найкращі місця для вечері. Дякую ☺️“

• TipTop Hotel CITY CENTER Оцінка за відгуками: 8,2

“Гарне місцерозташування, ввічливий персонал“