2. Łotwa – opinie o hotelach
  3. Kurlandia – opinie o hotelach
  4. Lipawa – opinie o hotelu
Łotwa Lipawa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super położony mały pokoik z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą. Mimo, że sama klatka schodowa mocno zniszczona, to sam pokoik bardzo zadbany. Właścicielka pomyślała o wszystkim, czuć że chce aby gość czuł się zaopiekowany. Bardzo dobrze wyposażony. Darmowy parking. Blisko do pięknych nadmorskich plaż.”

• Liva Hotel Ocena: 8,3

„Śniadania bardzo smaczne i urozmaicone zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Lokalizacja bardzo dobra dla osób zainteresowanych zwiedzaniem. Do plaży ok. 30 min. spacerem, co dla nas nie stanowiło problemu-można poznać okolicę i miasto:) Nie ma problemu z parkowaniem zarówno przy ulicy, jak i na zamkniętym, hotelowym parkingu.”

• Roze Park Rooms Ocena: 8,8

„Bardzo czysto duży pokój zestaw kosmetyków lodówka super warunki”

• Liepaja Apartments Ocena: 9,4

„Apartament wspaniały, nie chcieliśmy wyjeżdżać do domu! Wyposażony tak, że nie trzeba się o nic martwić. Zdecydowanie miejsce przewyższyło moje oczekiwania. Właścicielka bardzo miła, bardzo chętnie wrócimy nie raz!”

• Liva Hotel Ocena: 8,3

„Parking prze bezpłatny i za płatny, dobre śniadania, polecam.”

• Hotel Vilhelmine Ocena: 9,5

„Polecamy pobyt w oddzielnym domku(żółtym) z prywatnym podwórkiem. Miły przedsionek, kuchnia z jadalnią oraz duża sypialnia z wygodnym łóżkiem. Bardzo komfortowo i czysto, stylowe wnętrza.”

• Hotel Vilhelmine Ocena: 9,5

„Uroczy mały hotel. Można poczuć się jak w domu. Przemiła obsługa, cisza, spokój. Świetna lokalizacja. Urozmaicone i pyszne śniadanie.”

• Fontaine Mansion Ocena: 7,7

„Ciekawy wystrój wnętrza i nietypowe położenie przy kanale.”

• „Lokalizacja. Przestronny i jasny pokój. Duże i bardzo wygodne łóżko.”

• „Super lokalizacja, apartament nieźle urządzony i wyposażony. Czysto, schludnie i przyjemnie. Taras fantastyczny, grill inny niż na zdjęciach ale też dał radę 😉 Cicho, bezpiecznie, miejsce parkingowe pod samym wejściem. Polecamy!”

30 najlepszych hoteli w mieście Lipawa