2. Люксембург: відгуки про готелі
  3. Люксембург: відгуки про готелі
Люксембург Люксембург Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

“Все було добре.“

• Youth Hostel Luxembourg City Оцінка за відгуками: 8

“Дуже охайний номер. Розташування хостела у центрі, поруч транспорт. Взагалі все сподобалось.“

• Hotel Parc Plaza Оцінка за відгуками: 8

“Місцерозташування чудове, до центру дуже близько. Привітний персонал, нам допомогли з паркінгом, коли наше авто не вміщувалося на звичайному паркомісці“

• Mandarina Hotel Luxembourg Airport Оцінка за відгуками: 7,5

“Гарний готель з дуже смачним і різноманітними сніданком. Зручне ліжко, гарна і комфортна ванна кімната.“

• ibis Budget Luxembourg Aeroport Оцінка за відгуками: 7,7

“1.Сподобався сніданок. Було смачно і був різноманітний. Кожна дитина знайшла собі по смакам. 2. Приємно, що на поверсі є мікрохвильовка. 3. Дуже приємно, що є в поздній час працюючий ресторан, де можна провести приємно час. 4. Чиста і ароматна постіль. 5. Шум літаків не чутно при зачинених вікнах.“

“Місце розташування“

• City Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“Готель, що перевершив мої очікування🤩🤩🤩 Перше, це зручне розташування та гарна ціна. Друге, це тотальна чистота ⭐⭐⭐⭐ чисто та свіжо скрізь: від рецепції до ... Ідеальна чистота⭐⭐⭐⭐ Білосніжна білизна, на ліжках ніяких зайвих декоративних покривал та подушок (👍), що тільки накопичують пил та бактерії. В кімнаті все максимально функціонально, звукоізоляція 👍, у ванній кімнаті на кришці унітазу наліпка, що інформує про санітарну обробку. Гарні засоби для душу в боксах та є, навіть, лосьйон для тіла. Чайник, вода, кава та чай. Скляні стаканчики та керамічні чашки, серветки. Сейф. Сніданок: вишукана подача у затишній локації. Різні фрукти, йогурти, фреш, кава...⭐⭐⭐⭐“

30 найкращих готелів - Люксембург