2. Kambodża – opinie o hotelach
  3. Siem Reap Province – opinie o hotelach
  4. Siem Reap – opinie o hotelu
Kambodża Siem Reap Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• The Oasis Harbor Ocena: 8,8

„Obiekt nie był dostępny”

• Babel Boutique Ocena: 9,4

„Wszytsko, przepiękne miejsce cudowna obsługa i przepyszna kuchnia. Zdecydowanie wrócimy tam nie raz.”

• „Przytulny hotel w pięknym ogrodzie, wyjątkowo uprzejma obsługa, pyszne , niedrogie drinki, dobre jedzenie w restauracji:) na szczególną pochwałę zasługuje Pani Manager z recepcji, która szybko i sprawnie załatwiła nam skomplikowany transfer do Tajlandii - w agencjach podróży w Siem Reap nie potrafili nam pomóc, bardzo dziękujemy ❤️”

• The Elephant Ocena: 9,5

„kameralny hotel z przyjemnym basenem, blisko centrum Siem Reap, dobre sniadanie, mozliwosc wczesniejszego zameldowania, bardzo dobry stosunek jakosci do ceny”

• „Urokliwy domek położony jakby w małej dżungli - dużo ładnie utrzymanej zieleni dookoła. Prywatny basen do własnej dyspozycji i leżaki robiły swoje. Super rozwiązanie ze śniadaniami serwowanymi na tarasie. Bardzo miła i uczynna obsługa, która chętnie służyła pomocą. Bardzo dobre Wi-Fi działające także przy basenie.”

• „Piękny hotel , przemiły personel bardzo pomocny w organizacji wycieczek , bardzo dobre śniadania i miłe akcenty na zakończenie pobytu”

• VILLA WAT DAMNAk Ocena: 8,4

„Cudowne jedzenie i obsługa”

• Saem Siemreap Hotel Ocena: 9,4

„Niesamowicie miła i bardzo pomocna obsługa. Poprosiliśmy o pomoc w dostaniu się do centrum. W pięć minut mieliśmy cztery tuk-tuki”

• SAKABAN Suite Ocena: 8,9

„Zarezerwowaliśmy w obiekcie 3 pokoje/2 noce i to był najlepszy wybór. Pokoje duże, łóżka wygodne. Ogród z basenem, który robił mega wrażeniem. Śniadanie w formie bufetu - bardzo smaczne. Polecam!”

• SAKABAN Suite Ocena: 8,9

„Bardzo przytulny butikowy hotel , super basen, obsługa na najwyższym poziomie, bardzo smaczne jedzenie, derinki serwowane przy basenie, miła rodzinna atmosfera”

30 najlepszych hoteli w mieście Siem Reap