2. Kambodża – opinie o hotelach
  3. Preah Sihanouk Province – opinie o hotelach
  4. Koh Rong Sanloem – opinie o hotelu
Kambodża Koh Rong Sanloem Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• One Beach Resort Ocena: 8,9

„Bardzo polecam to miejsce ! Świetny ośrodek z domkami, basenem, restauracją, zaraz przy plaży! Śniadania bardzo smaczne - czasami były w formie bufetu, a czasem serwowane z karty. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ośrodek jest bardzo zadbany, pokoje są czyste i klasycznie urządzone. Obsługa bardzo miła i pomocna. Miejsce to przewyższyło zdecydowanie moje oczekiwania ! Stosunek jakości do ceny wypada tu zdecydowanie super.”

• Sara Resort Ocena: 8,7

„Pracownik hotelu odebrał nas z przystani na wyspie. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Bardzo ładne, czyste domki. Bardzo dobre śniadania - wybiera się z karty. Świetna sfrefa wypoczynkowa przy basenie. Swiatne dania obiadowe, zwłaszcza wieczorny gril. Cisza i spokój. Podsumowując wszystko idealnie.”

• One Beach Resort Ocena: 8,9

„Odległość do wody, cudowna obsługa, cisza spokój !”

• One Beach Resort Ocena: 8,9

„Wszystko było perfekcyjnie! Nawet niespodzianka urodzinowa! Dziękuję bardzo za udany pobyt!”

• ISLAND CENTER POINT Ocena: 9,1

„Czyste i ładnie urządzone pokoje. Wyśmienite jedzenie na śniadania i lunche.”

• „Pojedyncze, wygodne łóżka z moskitiera. Kilka prysznicow i toalet więc nie ma problemu z dostaniemy się. Po drugiej stronie hostelu przyjemny bar z wifi oraz wieloma możliwościami wypoczynku. Jest kilka miejsc do leżenia lub siedzenia. Wspaniały widok na morze i zachód słońca.”

• ISLAND CENTER POINT Ocena: 9,1

„Wszystko tylko trochę droga restauracja.”

• Macondo Ocena: 8,8

„Is great atmosphere, a lot of place to seat and just enjoying. Everything was close. The owner is really helpful.”

• „Super miejsce, rewelacyjna, przemiła i pomocna obsługa, najlepszy stek z barracudy jakiego jadłem, ba w ogóle najlepsze jedzenie na wyspie. Bardzo dobre miejsce do pozwiedzania i spokojnego odpoczynku. Bardzo klimatyczny kompleks zaraz obok przystanku promu. Nic tylko wracać!”

25 najlepszych hoteli w mieście Koh Rong Sanloem