2. Kambodža hodnocení hotelů
  4. Koh Rong Sanloem hodnocení hotelů
Kambodža Koh Rong Sanloem Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

„Místo, pláž“

• Tube Resort Průměrné hodnocení: 8,4

„Velice příjemné prostředí i ubytování v pokoji všechno funguje perfektně.2 krát za pobyt přijeli místní z pevniny slavit asi narozeniny ukázaly nám jak lový na pláži kraby do salátu a dali nám ochutnat i mořské ježky perfektní zábava. Skvělá snídaně formou bufetu bohatý výběr.Jídelní lístek na večeři taky dobrý vždy jsme si vybrali Personál vždy usměvavý a nápomocný když jsme něco potřebovali. Přijeli pro nás i do minulého ubytování Sara resort. Pláž uklizená bazény čisté odliv nebyl tak velký Nejsme náročný toto ubytování naprosto splnilo veškeré naše očekávání dávám 100%“

• Sara Resort Průměrné hodnocení: 8,7

„Krásné prostředí vše plně funkční dobrá lokalita snídaně bohatá velký výběr vlevo i vpravo na pláži mini market večer u každého resortu grilování cena odpovídá kvalitě“

• The Big Easy Koh Rong Samloem Průměrné hodnocení: 7,3

„Příjemný personál ochoten pomoci. Kousek od pláže. Kdykoli jsem požádal o horkou vodu apod s úsmĕvem mi vyhovĕli...“

• ISLAND CENTER POINT Průměrné hodnocení: 9,1

„Prostorný pokoj, pohodlné postele, krásný výhled a vstup přímo na pláž. Skvělá, prostorná koupelna. Nejlepší část pláže - dokonale uklizeno, pohodlná lehátka. Blízko restaurací a barů. Přestala nám fungovat klimatizace - bylo nám nabídnuta výměna pokoje, anebo oprava /výměna celé klimatizace, což trvalo pár hodin, ale stejně jsme byli na pláži. Jako kompenzace nám nabídli hodinovou masáž, což bylo velice milé.“

• Sara Resort Průměrné hodnocení: 8,7

„Skvělá - suchý vodopád, carving stones i dvě nejbližší pláže v dosahu chůze.“

• Sol Beach Resort Průměrné hodnocení: 8,6

„Výborná lokalita, klídek, lehátka super, přirozený stín, paddleboardy k půjčení zdarma, jídlo super, mohu jedině doporučit“

• Bong's Guesthouse M'Pai Bay Průměrné hodnocení: 9

„Výhled na moře byl neuvěřitelný“

• ISLAND CENTER POINT Průměrné hodnocení: 9,1

„+velikost pokoje +moderní zařízení +úklid +tiché prostředí +čistá pláž a cabanas +příjemný personál +lokalita“

• Mangrove Beach Bungalows Průměrné hodnocení: 7,4

„Místo jako v ráji. Nádhera, klid, chatky na pláži obklopené zelení. Moskytiéra a nad ní větrák zajistily příjemné spaní bez hmyzu. Houpací síť na terase byla bonusem. Krásné místo na krásném ostrově.“

25 nejlepších hotelů v destinaci Koh Rong Sanloem