2. Kambodża – opinie o hotelach
  3. Preah Sihanouk Province – opinie o hotelach
  4. Koh Rong – opinie o hotelu
Kambodża Koh Rong Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Luna Koh Rong Ocena: 8,1

„przyjemny hotel bezposrednio przy plazy, dobre jedzenie”

• Golden Beach Resort Ocena: 9,2

„hotel z basenem bezposrednio przy pieknej plazy z lezakami i blekitna woda, wysoki standard, dobre jedzenie w restauracji, profesjonalna i mila obsluga”

• „Komfortowe, klimatyzowane pokoje! Bardzo dobre i różnorodne śniadania. Basen i prywatna plaża. Polecam!”

• Golden Beach Resort Ocena: 9,2

„obiekt posiada wszelkie udogodnienia do wymarzonego odpoczynku! bardzo polecam świetne miejsce u obsługa”

• Golden Beach Resort Ocena: 9,2

„bardzo sliczny obiekt, wszystko czego trzeba do udanego wypoczynku znajduje się na miejscu. świta obsługa!”

• „Obiekt położony kilka minut spacerem od głównego deptaka z restauracjami i pubami, przez co jest tutaj spokojnie i można wypocząć. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Część domków jest w remoncie, przez co czasami panowie wykonujący pracę nieco hałasują, ale podczas robienia rezerwacji zostałem o tym fakcie poinformowany :) Widok z tarasu domku przepiękny.”

• „WSZYSTKO NAM SIĘ PODOBAŁO! Absolutnie idealne miejsce. Po zachodniej stronie wyspy, na terenie klimatycznej, małej wioski, blisko lokalnej społeczności. Rodzinne sklepiki i restauracyjki na miejscu. Czysta plaża. Wielokrotnie codziennie sprzątana. Leżaki, ręczniki plażowe w cenie. Wspaniałe "na bogato" , smaczne śniadania. Bardzo dobra kuchnia. Możliwość płacenia kartą. Komfortowy, czysty pokój (nasz z widokiem na wodę). Pomocny, miły personel. ! Dzisiaj objechaliśmy wyspę i wybór tego resortu- był najlepszym wyborem!!”

• „Bardzo dobra lokalizacja - 3 minuty od portu. Super przyjazny i pomocny gospodarz. Pokój prosty, ale "pancerny", na czym nam zależało, bo dzięki temu nie mieliśmy żadnych komarów. Świetna klimatyzacja i prysznic z ciepłą wodą :) Piękny widok z tarasu.”

• „Hotel położony przy czystej, regularnie sprzątanej plaży. Pokoje bardzo czyste i proste w wyposażeniu. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta chętna do pomocy. Wypożyczalnia skuterów obok hotelu. Smaczne śniadania. Miłym gestem było zapewnienie transportu walizek z portu do hotelu”

• „Resort położony na pięknym terenie ma fantastyczny klimat , można zagrać w bilarda napić się drinka , poleżeć w cieniu na leżaku który ma poduszki . Plaza piękna czysta woda , płytka bezpieczna dla dzieci , można się kąpać cały dzień a na koniec z wody podziwiać zachód słońca. Jedzenie w restauracji jest na wysokim poziomie bardzo smaczne . Domki posiadały spore moskitiery , które chroniły przed komarami . Woda pod prysznicem była ciepła .”

30 najlepszych hoteli w mieście Koh Rong