2. Kambodża – opinie o hotelach
  3. Preah Sihanouk Province – opinie o hotelach
  4. Preăh Sihanŭk – opinie o hotelu
Kambodża Preăh Sihanŭk Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel przy samym porcie. Wracając z wyspy Koh Rong zatrzymaliśmy się tam na jedną noc. Można przejść tam na piechotę z portu -10 min drogi. Hotel Można brać w ciemno. Obfite śniadania. Jedliśmy też kolację - smaczna. Nie warto wychodzić na miasto - nie ma tam nic wartego uwagi, chyba że interesują nas kasyna (sprawdziliśmy). Ładny basen. Miła obsługa. Z obsługi - Pan Charly się nami opiekował - pytał, Czy coś nam trzeba, załatwił przejazd taksówką na lotnisko. Nie korzystaliśmy z oferty masaży. Sam hotel ładny, pokoje Ok.”

• RIVA Hotel SHV Ocena: 8,7

„Piękny basen.”

• „Bardzo przemili i pomocni ludzie 😀Pyszne jedzenie i pyszna włoska pizza, blisko do sklepów ,restauracji ,plaży. Na terenie dostępny basen . Klimatyzacja sprawna .Polecam to miejsce !”

• „Obsługa hotelu jest na najwyższym poziomie ! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Czuliśmy się zaopiekowani. Hotel ma przepiękną plażę , cudowny basen i pyszne jedzonko ♥️”

• „Klimat lokalu”

• Twin Palms Resort Ocena: 7,3

„Wszytko było ok, pokój czysty i z klimatyzacją personel uczynny i pomocny, basen ogromny. Ciepła woda.”

30 najlepszych hoteli w mieście Preăh Sihanŭk