2. Japonsko hodnocení hotelů
  3. Nara hodnocení hotelů
  4. Nara hodnocení hotelů
Japonsko Nara Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Onyado Nono Nara Natural Hot Spring Průměrné hodnocení: 8,9

„Výborná možnost přespání v Naře. Hned vedle nádraží JR (pozor, ne Kintetsu!), které je sice dále od atrakcí, ale v pohodě se dá dojít. Hotel v tradičním stylu, na podlahách tatami, dole k dispozici onsen s vnitřním a malým venkovním horkým bazénkem, večer k dispozici zdarma pití a soba noodles, pohodlné matrace (ne klasické tenké futony).“

• Hotel Fine Garden Nara Horai Průměrné hodnocení: 7,6

„Byla to naše první zkušenost s hotelem tohoto typu a byli jsme mile překvapeni. Nadstandardní velikost i vybavení. K dispozici byl velký výběr kosmetických přípravků. Parkování v krytém parkovišti. Zajímavá varianta donášky snídaně, diskrétně do okénka pokoje.“

• Bakery Hotel Chateau D'or Průměrné hodnocení: 8,3

„Ubytování je v centru téměř všech turistických zájmů.“

• Henn na Hotel Nara Průměrné hodnocení: 8,3

„Stručně řečeno: moderní hotel. Čistý, na skvělém místě (kousek od parku s chrámy, u železniční stanice, u pěší zóny plné skvělých restaurací). Určitě bych se vrátil.“

• Hilo Hostel Průměrné hodnocení: 9,1

„Hostitel byl hrozně milý, všechno mi ukázal, doporučil krásná místa. V průběhu pobytu jsem ztratila ručník a on mi daroval jeden ze svých. Neustále mi dával nějaké drobné sladkosti, ovoce. Opravdu moc milý hostel, hlavně díky jeho majiteli a zbytku rodiny. Děkuji za hezký pobyt.“

• Toyoko Inn Kintetsu Nara Ekimae Průměrné hodnocení: 7,2

„Skvelá poloha, hneď pri stanici Kintetsu Nara. Vedľa je hneď konbini a kúsok ďalej cez cestu supermarket. Samozrejme je to blízko do parku a ku chrámom a svätyňám. Raňajky sú výborné, je k dispozícii pečivo, ryža, šaláty, polievka, teplé nápoje...“

• „dobrá lokace, docházková vzdálenost do všech turistických atrakcí. klimatizace v pokoji“

30 nejlepších hotelů v destinaci Nara