2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Apulia
  4. Comentarii despre hoteluri în Mola di Bari
Italia Mola di Bari Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Casa La Noria Scor din comentarii: 9,4

„A fost totul la superlativ, curatenie, confort, tot ce ai nevoie. Doamna Elisabetta ne a întâmpinat cum nu se putea mai bine ne a indrumat cu tot ce aveam de vizitat, a fost foarte draguta si amabila.”

• Terra di Levante Scor din comentarii: 9,8

„Apartamentul este foarte spatios si curat. Totul a fost minunat. Clara este o gazda excelenta. Multumiri, Clara!”

• Mola Cristina house Scor din comentarii: 9,2

„Ospitalitatea, receptivitatea, curățenie, liniște..”

• Dimora Lamas Scor din comentarii: 9,2

„Personal amabil, loc curat, mic dejun sățios ce conținea și salam, cașcaval etc nu doar produse de patiserie”

• La Bellavista Mola di Bari Scor din comentarii: 8,9

„Apartamente confortabile,cu vedere panoramica la mare(plaja neamenejata)Locatia foarte liniștită,la 10 minute de Polignano a Mare.O alegere buna pentru vacanta noastra de Anul Nou.Pentru cei ce vor sa viziteze Puglia este un punct bun de plecare.Gazda draguta,deosebit de implicata.”

• Hotel Gabbiano Scor din comentarii: 6,8

„Giulia foarte draguta, curat, parcare privata, zona draguta, mic dejun bogat in dulciuri si fructe”

• PALAZZO CAVÌ Scor din comentarii: 9,8

„Un loc relaxant și plin de gust, gazde uimitoare care ne -au făcut să ne simțim ca acasă și ne- au ajutat în toate aspectele. Recomand cu multă căldură Palazzo Cavi.”

• B&B Al Duomo Scor din comentarii: 9,1

„Totul super”

• Palazzo Introna Scor din comentarii: 8,2

„Locatia buna. Mic dejun ca si inexistent . Doar ceva croissante ambalate si gem.”

• Palazzo Introna Scor din comentarii: 8,2

„Totul a fost ok..( in afară de patul din camera 2😤😰”

Cele mai bune 30 hoteluri din Mola di Bari