2. Island hodnocení hotelů
  3. West Iceland hodnocení hotelů
  4. Grundarfjordur hodnocení hotelů
Island Grundarfjordur Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Grundarfjordur Bed and Breakfast Průměrné hodnocení: 8,5

„Mohli jsme dorazit kdykoliv. Poslali nám info k checkinu. Tohle na Islandu funguje vyborne. Zařízení na kavu i čaj. Rano snidane v kavárně. Parkování na ulici z ubytovani.“

• Olga Apartments Průměrné hodnocení: 8,8

„Dobře vybavená kuchyň, přímo v apartmánu, dobrá velká postel, sociální zařízení na pokoji, velká televize, parkování přímo u apartmánu, krásné okolí, otevření na kód“

• Búlandshöfði í Grundarfirdi Průměrné hodnocení: 8,8

„Vše skvělé. Kosek všemi směry n výlety. Vybavenost kuchyně, velikost obývacího pokoje, vše dostatečné. Milí lidé kolem. Plná spokojenost. Kousek město s plnou vybaveností“

• Eiði Farmhouse Průměrné hodnocení: 9

„Atmosféra ubytování na ranči. Měli jsme celý dům pro sebe. Dobře vybavená kuchyně. Ideální lokalita.“

• Eiði Farmhouse Průměrné hodnocení: 9

„Velmi krásné ubytování, celý domeček jsme měli sami, velké teplo, vše luxusní! rádi se vrátíme, doporučujeme !!“

• Dis Cottages Průměrné hodnocení: 9

„Nádherné místo, úžasný výhled, klid a pohoda. Krásné vybavení“

• Stöð Guesthouse and apartments Průměrné hodnocení: 8,4

„Vybavená kuchyňka, výhled.“

• G4 Apartment Průměrné hodnocení: 8,6

„Lokalita byla úžasná. Nádherná tichá vesnička . Dokonce jsme tam viděli i polární záři.“

• Grundarfjördur Hostel Průměrné hodnocení: 8,2

„Nikdy jsem v hostelu nebydleli. Byli jsme překvapení. Ubytování bylo krásně čisté a nadstandardně vybavené. Použili jsme to jako přestupní stanici a super. Není to pětihvězdičkový hotel, tak pro náročnější turisty to nebude.“

• Stöð Guesthouse and apartments Průměrné hodnocení: 8,4

„Vše dle očekávání.“