2. Island hodnocení hotelů
  3. West Iceland hodnocení hotelů
  4. Bifrost hodnocení hotelů
Island Bifrost Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Bifröst Průměrné hodnocení: 9,4

„Místo a vybavení bylo super“

• „Vše. :-)“

• Bifröst Průměrné hodnocení: 9,4

„Ubytování bylo naprosto úžasné. Výborná dostupnost jak na návštěvy zajímavých míst tak i na nákupy. Bydlení samo o sobě předčilo naše očekávání. Naprosto skvěle zajištěné.. Kuchyň s veškerým vybavením, koupelna čistá - včetně pračky, postel velmi pohodlná a v bytě krásné teplo. Výhled z ubytování také stojí za zmínku. O půlnoci jsme se vydali na nedaleký kráter a čtyřikrát za pobyt jsme viděli polární záři. Nezapomenutelný zážitek ! V blízkosti apartmánu je i samoobslužná čerpací stanice. Pokud se na Island vrátíme, rádi toto ubytování zase využijeme. Mockrát děkujeme za perfektní zkušenost a přejeme majitelům mnoho dalších maximálně spokojených návštěvníků.“

• Hraunsnef Country Hotel Průměrné hodnocení: 8,9

„Úžasné ubytovanie na farme, s výrivkami, veľmi milým a ochotným personálom, zvieratami, veľmi dobrou reštauráciou, raňajkami a nádhernou vianočnou výzdobou, jedinou nevýhodou bolo občasné rušenie autami, ktoré išli na neďalekej ceste“

• Hótel Bifröst Průměrné hodnocení: 7,9

„Super místo a nádherný výhled z velkých oken. Pokoj byl prostorný a až na výjimky čistý, koupelna vypadala dobře a sprcha byla velmi velká. Líbila se mi taky možnost regulovat teplotu v pokoji a televize s velkým výběrem zahraničních stanic. V hotelu se mi moc dobře spalo díky klidnému prostředí. WiFi fungovala bezchybně a personál byl příjemný (i když ne moc komunikativní, viz níže).“

5 nejlepších hotelů v destinaci Bifrost

Zobrazit všechny možnosti ubytování v destinaci Bifrost