2. Irak – opinie o hotelach
  3. Irbil – opinie o hotelu
Irak Irbil Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Sinaia Palace Ocena: 7,2

„Widok na góry. Obfite i urozmaicone śniadanie.”

„Lokalizacja”

• Van Royal Hotel Ocena: 8,1

„Bardzo dobry hotel, dobre jedzenie i alkohol w barze co wprawiło mnie w zdumienie.”

• MyHotel Erbil Ocena: 8,1

„Bardzo miła i uczynna obsługa. Darmowa kawa i woda. Bardzo dobre śniadanie w formie bufetu.”

„Wygodny pokój”

• Vote Hotel Ocena: 9,2

„Hotel w odległości około 4 km od Cytadeli. Szybko i niedrogo można się dostać do centrum miasta taksówką (zamawianą za pomocą aplikacji Careem). Hotel jest podstawowo, ale wystarczająco wyposażony. Bardzo ładnie i stylowo urządzona sala na 5tym piętrze (widok na miasto), gdzie podawane jest śniadanie. Bardzo miły i kompetentny personel świetnie mówiący po angielsku. Pomocny w zorganizowaniu transportu do zwiedzania miejsc wokół Erbil i dalej. Ale również innych nagłych sprawach. U mnie była to naprawa smartfona- dziękuję Roudi :). Dobra komunikacja przez WhatsApp. Internet działał OK. Oczywiście polecam!”

• Hotel Sinaia Palace Ocena: 7,2

„Spędziłem tam tylko kilka godzin, żeby zostawić bagaże, przejść się po mieście i jechać na lotnisko. Wszystko wygląda ok, tak jak w opisie.”

• „Świetna lokalizacja, wszędzie blisko. W okolicy mnóstwo dobrych miejsc do zjedzenia czy to śniadania czy obiadu.”

30 najlepszych hoteli w mieście Irbil