2. Hrvatska: recenzije hotela
  3. Splitsko-dalmatinska županija: recenzije smještajnih objekata
  4. Makarska: recenzije smještajnih objekata
Hrvatska Makarska Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Apartmani Nova Još nema recenzija

„Smještaj je odličan....Sve je čisto i uredno...Čekalo nas je i osvježenje u hladnjaku. Poseban užitak je bio bazen sa morskom vodom....domaćini su bili stalno na raspolaganju i jako ljubazni...moja preporuka, više od očekivanog....”

• Amelie by the Sea Prosječna ocjena: 10

„Objekt Amelie je jako čist i uredan. Svaka soba ima svoju televiziju , klimu i kupaonicu. U dodatnoj dobi postoji perilica rublja i sušilica za robu sto mi je s malim djetetom olakšalo odmor . Kuhinja je odlično opremljena , a kreveti su udobni . Ulaz je privatan. Vlasnica je bila divna, za svaku pohvalu. Hvala na gostoprimstvu . :) !”

• Makarska City Bay Studios Prosječna ocjena: 8,5

„Smještaj je vrlo uredan, samostalan je ulaz u apartman te je usluga dostupna ako ju trebate.”

• Apartments Besker Prosječna ocjena: 9,7

„Super smjestaj i lokacija.Domacin komunikativan i od pomoci za sve informacije.Apartman cist, lijepo uređen,ljepsi nego na slikama.Vracamo se opet.”

• City Apartment Sara Prosječna ocjena: 9,7

„Apartman je odličan. Sve je novo, čisto i uredno. Preporučam svima. U samom centru grada, sve možete pješice. Idealno za motore. Uglavnom prekrasno.”

• Apartmani NEVA Prosječna ocjena: 9,7

„Odlicno !!!”

• Apartment Mikula Prosječna ocjena: 9,6

„Sve je bilo savrseno nemam rijeci da sve upisem.Sve pohvale a gospoda prava ljudsko bice.”

30 najboljih smještaja za odmor u gradu 'Makarska'

na temelju 51.536 recenzija smještaja za odmor na Booking.com-u