3. Zadar County – opinie o hotelach
  4. Povljana – opinie o hotelu
Chorwacja Povljana Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartamemt komfortowy i czysty. W pięknym ogrodzie oliwnym znajduje się duży basen z jacuzzi, w którym miło można spędzić czas. Gospodarze dbają o czystość całego obiektu. Szukaliśmy obiektu przyjaznego psom i ten spełnił nasze oczekiwania. Bardzo fajne miejsce.”

• Villa Roseal Ocena: 10

„Dalibyśmy 11/10 gdyby się tylko dało. Apartament przestronny, czysty i wyposażony we wszystko czego potrzeba, w dodatku we wspaniałej lokalizacji.Właścicielka Marina wspaniała kobieta, zawsze uśmiechnięta i pomocna, uwielbiającą kontakt z ludźmi. Wyspę Pag zna bardzo dobrze i chętnie podpowiada co warto na niej zobaczyć. Na wyposażeniu apartamentu są dwie sypialnie, dwie toalety, dwa balkony, kuchnia, przedpokój i wielki salon. Widok na morze z jednego z balkonów, prywatne miejsce parkingowe, ogród, a dom obok znajduje się najlepsza restauracja w Povljanie naszym zdaniem więc lokalizacja jest również wielkim atutem, w dodatku jest bardzo spokojnie. Polecam serdecznie.”

• Apartment Tičić Ocena: 9,3

„Super gospodyni. Super wyposażona kwatera. Jest wszystko co potrzebne, nic nie trzeba brać ze sobą. Otoczenie bardzo przyjazne zwierzakom, ogrodzona posesja.”

• Apartmani "Bodulo" Ocena: 9,3

„Właścicielka przywitała nas tależem serów, salami, pomidorów i pieczywa. Na rozchodne dostalismy buteleczkę oliwy z oliwek tłoczoną przez nią samą. Super gościnność.”

• Ani Ocena: 8,5

„Pogoda, piaszczysta plaża, ciepłe morze. Trzeba przyznać że pościel czysta.”

• Diva Apartment Ocena: 10

„Jestesmy zachwyceni gościną! Apartament składa się z trzech dwuosobowych sypialni i salonu z sofą i z aneksem kuchennym. Dwie łazienki, ręczniki, pralka, wygodne łóżka, dystrybutor z woada, taras z dużym stołem, klimatyzacja, okolica cicha i spokojna. Z balkonu widok, na góry, boczny na morze i gwieździste niebo nocą. Gospodarze zadbali o najmniejsze szczegóły, jest tu wszystko czego tylko potrzebujesz, jak w domu albo lepiej! :-) Basen był najlepszą atrakcją, szczególnie dla dzieci, a na balkonie niespodzianka - jacuzzi! Do pięknej plaży kilka kroków, możesz liczyć też na cenne polecenia restauracji i miejscowych atrakcji od Gospodarza. Mieliśmy cudowne wakacje, piekie dziękujemy i gorąco polecamy!”

• Apartmani Marija Ocena: 8,8

„Mieszkanie położone praktycznie w samym centrum małego miasteczka. Czyste. Wszędzie blisko- apteka, sklep spożywczy, a piekarnia jest dosłownie zaraz za płotem. Przemiła pani gospodarz. Mogliśmy zrywać figi, które rosły na drzewie przed samym wejściem.”

• „Bardzo ładne miejsce w świetnej lokalizacji”

• Salt&Soul Residence Ocena: 8,9

„Piękny apartament z widokiem na morze. Czysto, schludnie, komfortowo. Wielki taras z leżakiem i stołem. Przy stole można spożywać posiłki przygotowane w apartamencie. Widok z leżaka taki, że nie ma potrzeby chodzenia na plażę. Dla osób lubiących morze widok zachodzącego słońca z tarasu bezcenny. W pobliżu dostęp do morza. W okolicy wszystkie potrzebne sklepy.”

• Guesthouse Marko Ocena: 9

„Dora lokalizacja , czysto i wygodnie . Właściciele pomocni.”

30 najlepszych hoteli w mieście Povljana