2. Gwatemala – opinie o hotelach
  3. Guatemala – opinie o hotelach
  4. Gwatemala – opinie o hotelu
Gwatemala Gwatemala Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• L'Aurora Inn Ocena: 8,5

„Spałem tylko jedna noc, lokalizacją przy lotnisku, miła obsługa, darmowy transport na lotnisko”

• „Obiekt był wielkim rozczarowaniem. Plusem była bliska odległość od lotniska. W godzinach szczytu jechaliśmy jednak taksówką prawie 2 godz! Smaczne śniadania!”

• „Hostel bardzo blisko lotniska co w naszym przypadku było podstawą wyboru. Transfer z lotniska w cenie choć odległość tak bliska, że zrezygnowaliśmy z usługi. Dobre śniadanie w cenie. Duże i przestronne pokoje, duża łazienka z ciepłą wodą”

• „Blisko lotniska co było podstawą naszego wyboru. Do centrum (Zona 1) ok 45-50 minut w godzinach popołudniowych (Uber za 45Q). Powrót wieczorem ok 30 minut 35Q. Transfer lotniskowy w cenie choć jest tak blisko że zrezygnowaliśmy. Rano że względu na wczesną porę lotu nie skorzystaliśmy ze śniadania, natomiast zaproponowano nam prowiant i gorącą kawę na drogę. Obsługa tym razem lepsza i sprawniejsza”

• „Dobra lokalizacja. Wygodny pokój. Udogodnienia w hostelu.”

• L'Aurora Inn Ocena: 8,5

„Doskonały niepozorny czysty hotelik o standardzie czterogwiazdkowym . Fantastyczna lokalizacja - w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska , Cicha i spokojna okolica doskonała na nocleg przed porannym wylotem lub nocnym lądowaniem w Gwatemali . Bezpłatny transport na lotnisko . Ciekawy taras na dachu oraz dobra oferta kuchni . Polecam .”

30 najlepszych hoteli w mieście Gwatemala