2. Gwatemala – opinie o hotelach
  3. Antigua Guatemala – opinie o hotelu
Gwatemala Antigua Guatemala Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra lokalizacja. Blisko wszędzie. Przytulne pokoje z dużymi i wygodnymi łóżkami. Pyszne śniadania. W lobby można kupić miejscowe pamiątki. Polecamy!”

• Jireh Antigua Ocena: 8

„Wszystko było tak jak klient chcialby żeby było:D A do tego dodatkowo, Pani na recepcji była przemiłą osobą i ma wielkie serce. Pozdrawiam i polecam jak najbardziej pobyt w tym miejscu”

• Hotel Cacique Real Ocena: 8,4

„Fajny wystrój, miła obsługa, czysto zarówno w pokoju jak i na dziedzińcu który robi bardzo dobre wrażenie i gdzie miło spędza się czas”

• „Ładny bardzo zadbany i czysty hotel w dobrej lokalizacji. Mimo naszego wczesnego przyjazdu szybko przygotowano pokoje dając nam możliwość odświeżenia się po nocnej podróży. Miłe i profesjonalne przywitanie. W oczekiwaniu na pokój poczęstowano nas kawą i ugoszczono w lobby. Podczas całej podróży po Gwatemali był to najlepszy hotel (ale też chyba najdroższy).”

• Casa Miranda Ocena: 8,9

„Ładny pokój, bardzo czysta kuchnia z której można było skorzystać.”

• Meson de Maria Ocena: 8,9

„Szczególnie wystrój hotelu i jego obejscia”

• El Carmen Suites Ocena: 8

„Piękny kolonialny budynek, wspaniałe patio otoczone krużgankami i taras na dachu z widokiem na wulkany”

30 najlepszych hoteli w mieście Antigua Guatemala