2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Peloponez - komentarji o počitniških nastanitvah
  4. Tolo - komentarji o počitniških nastanitvah
Grčija Tolo Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Lep in simpatičen hotel na obrobju kraja Tolo na Peloponezu. Hotel je zelo čist in urejen, sobe so nam vsak dan pospravili in zamenjali brisače, ter na par dni posteljnino. Postelja je bila velika in zelo udobna, vsak je imel par blazin na razpolago. Res sem se naspala. Aircondition je dobro delovala. Bazen je bil urejen in čist. Zajtrki so bili v jedilnici na vrhu stavbe s krasnim pogledom na morski zaliv. Hrana je bila raznolika in okusna. Bilo je je vsak dan dovolj za vse. Kava je bila dobra! Bilo je tudi pecivo in sadje za zajtrk. Res smo uživali. Imeli smo avto in smo se z avtom vozili okrog na različne dele po Peloponezu. V center kraja Tolo smo hodili peš (samo spustili smo se , 5 minut do glavne ulice) na večerje v grške taverne.”

• “Odlična lokacija, hotel je res prijeten, osebje zelo prijazno, čisto, sobe so zelo lepo urejene in glavne pripomočke imaš v sobi. Zajtrk samopostrežni, vse kar ti srce poželi. Zelo priporočam! Na večerjo pa nujno v mestece k Mananns grill place 😉”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Tolo

na podlagi 8.967 komentarjev gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com.