3. Ήπειρος κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
  4. Πάργα κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ελλάδα Πάργα Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Το προσωπικό ήταν πολύ φιλόξενο μας περιποιήθηκαν και με το παραπάνω.Το δωμάτιο ήταν καθαρό και πρόσφατος ανακαινισμένο.»

• Panorama Exclusive Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«ολα ηταν οπωσ τα περιμεναμε»

«Θέα, τοποθεσία, προσωπικό, εγκαταστάσεις … όλα είναι 10!!!»

• Petros Penthouse Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Καταπληκτική θέα. Ήσυχα δωμάτια χωρίς να ακούς τους δίπλα!»

• Pargas Dream Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Όλα ήταν εξαίσια!!! Το δωμάτιο ήταν πλήρως εξοπλισμένο και πεντακάθαρο. Η οικοδέσποινα πολύ επικοινωνιακή και πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει σε ότι της ζητήσαμε! Το κατάλυμα διαθέτει έναν πανέμορφο χώρο με ένα υπέροχο τζακουζι στο οποίο περάσαμε πολύ ωραίες στιγμές. Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα!!!!»

• Santakira Villas Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Όλα ήταν υπέροχα!!! Το σπίτι εξαιρετικό! Οι παροχές άριστες! Όλα πεντακάθαρα! Νιώσαμε σα στο σπίτι μας, άνετα και φιλόξενα! Η πισίνα, η διακόσμηση του εξωτερικού χώρου, η φοβερή θέα στο Ιόνιο, οι κοντινές αποστάσεις από Πάργα και Αχέροντα, μας αποζημίωσαν και με το παραπάνω! Εξαιρετικός φυσικά και διακριτικός ο οικοδεσπότης, τον οποίο εκτιμήσαμε. Πραγματικά θα ξαναπάμε με την πρώτη ευκαιρία! Αυτή τη διαμονή πρέπει να τη ζήσεις!!!!»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Πάργα

βάσει 22.925 σχολίων για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com