Mine peamise sisu juurde
  4. Toló – hotelliarvustused
Kreeka Toló Kontrollitud hotelliarvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• Barbaressa Keskmine hinne: 7,3

„Võrratu! Toad ja kõik muu puhtad! Mõnusalt kreeka-pärane. Asukoht super! Varbad vees ja meri kohe elukoha all. Mõnus liivarand, kus saab kogu aeg ujuda. Vaade võrratu! Otse merele. Sooja vett jagus duši all kogu aeg. Hommikusöök rikkalik ja maitsev. Omanikud väga sõbralikud ja abivalmid. Lihtsalt super koht!”

• Asteria Hotel Keskmine hinne: 8,5

„Kõik oli super”

• Barbaressa Keskmine hinne: 7,3

„Meri oli väga lähedal. Personal oli sõbralik.”

• Apollon Hotel Keskmine hinne: 9,2

„Heas asukohas asuv korraliku basseiniga hotell. Kõik on lähedal, hotellil on oma parkla, randa pääseb lihtsalt ja rand on Tolos mõnus. Dimitros vastuvõtust oli väga abivalmis. Piirkonnas on palju häid restorane, Dimitros oskab soovitada ja teeb ka broneeringu.”

• JOHN & GEORGE Keskmine hinne: 9,2

„Hotell oli armas, meil oli superior nurgatuba, mis oli suur ja ruumikas, suure rõdu ja suure vannitoaga. Kõik oli väga puhas, koristati kogu aeg. Hommikusöök piisav, mõnus oli süüa väljas terrassil. Hotelli personal on äärmiselt sõbralik ja lahke ning abivalmis. Meil võimaldati hotellis olla ka peale väljaregistreerimist, kuni õhtuni, sest meie lennuk väljus hilja. Hotellil on oma majaalune parkla, mis ei ole väga tavaline Kreekas linna hotelli puhul. Ilus liivarand on lähedal. Rannas ka väga super teenindus. 10 km kaugusel on ilus Nafplio linnake, kus käisime õhtuti ja 30 km kaugusel Epidauruse amfiteteater.”

15 parimat hotelli linnas Toló

8 486 Booking.com-is oleva hotelliarvustuse põhjal