3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων
  4. Πύλος κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Πύλος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• SPΛCES PYLOS Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Η διαμονή ήταν καλύτερη απ' το αναμενόμενο!!!!! Καινούριο το κατάλυμα, πεντακάθαρο και 100 μέτρα από το λιμάνι !!!!!Ο Χάρης ευγενεστατος!!!!! Σίγουρα αν ξαναπάω θά το προτιμήσω !!!!!!»

• W Costa Navarino Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Ήταν όλα απλά υπέροχα με πολύ υψηλές παροχές»

• Studio Dionphaie - Διόνφαιη Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Μου άρεσε καταρχήν το γλυκό Χαμόγελο του Κ.Γιώργου, που έκανε το σπίτι να μοιάζει οικογενειακό. Μου άρεσε το μεγαλο μπαλκόνι, οι ανέσεις της κουζίνας κ ο όμορφα διαμορφωμένος χωρος.»

• W Costa Navarino Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Το πρωινό ήταν τέλειο με τεράστια ποικιλία και η θέα ήταν φανταστική»

• W Costa Navarino Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Ευγενικο πρωσοπικο, μεγαλο δωματιο, απιστευτο πρωινο ωραια πισινα καθαρος ο χωρος ολος»

• W Costa Navarino Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Τέλεια αρχιτεκτονική , τέλειοι κήποι»

• 12 Gods Resort Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Η τοποθεσία ήταν μαγευτική με υπέροχη θέα και ένα άνετο δωμάτιο. Άνετα επισης κρεβάτια με καθαρές εγκαταστάσεις. Μέσα στη Πύλο με εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της πόλης. Ο οικοδεσπότης πολύ φιλόξενος. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!»

• Studio Dionphaie - Διόνφαιη Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Καθαρό, ευρύχωρο, όμορφη διακόσμηση, μεγάλη βεράντα/μπαλκόνι, εύκολο παρκάρισμα.»

• Mandarin Oriental, Costa Navarino Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Η ΔΙΑΜΟΝΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΗΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ, Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΤΕΛΕΙΑ, ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟ. ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΗΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ, ΠΟΛΥ ΝΟΣΤΙΜΟ, ΣΕ ΕΝΑ ΕΙΔΥΛΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΘΕΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΘΥΜΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΕΥΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΙΧΑΜΕ. ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ»

• 12 Gods Resort Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Από τις καλύτερες επιλογές για διαμονή στην Πύλο !!!»

Τα 25 καλύτερα ξενοδοχεία σε Πύλος

βάσει 7.004 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com