3. Δωδεκάνησα κριτικές ξενοδοχείων
  4. Κάρπαθος κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Κάρπαθος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• CHC Sound of the Sea Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Ενας πολυ ομορφος χώρος που βρισκεται στο κέντρο αλλα ειναι απόκεντρο! Δηλαδή μπορεις κ περπατωντας να πας στην κεντρική αγορά και αλλα σου παρέχειι κ την ησυχία που ψαχνεις στις διακοπες σου. Πολυ ευγενικοι κ εξυπηρετικοι ολοι στο προσωπικο .Η Κ.Εύα ππρόθυμη κ χαμογελαστή οπως κ ο Γιάννης!! Σας Ευχαριστουμε! Υπεροχη,η θέα κ ανετα, μεγάλα κρεββατια!»

• Gorgona Traditional 1 Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Ακριβώς όπως στις φωτογραφίες !!! Εκπληκτική θέση και θέα»

• Euphoria Suites Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Το κατάλυμα είναι απλά υπέροχο και η τοποθεσία ξεπέρασε τις προσδοκίες μας. Την περίοδο που πήγαμε εμείς (Πάσχα) δεν είχε πολύ κόσμο, περάσαμε ήρεμα, ήσυχα, εξερευνήσαμε με άνεση την περιοχή τριγύρω. Οι παραλίες πάντα γαλήνιες. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!!»

• SOPHID Wellness Suites Karpathos Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Τα πάντα. Όλα τέλεια. Αξίζει χωρίς δεύτερη σκέψη»

• Omega Residences Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μαγευτική τοποθεσία, καταπλυκτική κατοικία με πανοραμική θέα στη θάλασσα αλλά και στο βουνό. Υπέροχο πρωινό αλλά το καλύτερο όλων ήταν η φιλοξενία της Κατερίνας! Σίγουρα θα επιστρέψουμε!»

• SUNSHINE APARTMENT CITY CENTER Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Μου άρεσε η φιλοξενία της οικοδέσπινας. Το σπίτι άψογο και ανταποκρίνεται ακριβώς στις φωτογραφίες που διαθέτει.»

• Mimis & Connie 1 Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Υπέροχη διαμονή σ' έναν υπέροχο χώρο!!! Ευχαριστούμε πολύ!!!»

• Atlantis Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Η τοποθεσία τέλεια η καθαριότητα πάρα πολύ καλή και οι ιδιοκτήτες πάρα πολύ καλοί»

• Magic View Apartment-Karpathos Port Pigadia Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Σε πολύ κεντρικό μέρος, για την άνοιξη που πήγαμε ήταν πολύ βολικό καθώς τα περισσότερα μαγαζιά ήταν κλειστά κι έτσι είχαμε ησυχία και θέα το λιμανάκι για να παίρνουμε το πρωινό μας κάθε πρωί.»

• Ξενοδοχείο Αμαρυλλίς Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Η καλύτερη επιλογή! Νιώθαμε σαν το σπίτι μας! Η κ. Μαργαρίτα αξιολάτρευτη!»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Κάρπαθος

βάσει 6.297 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com