3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων
  4. Καρδαμύλη κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Καρδαμύλη Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Ξενοδοχείο Νότος Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Τοποθεσία και εγκαταστάσεις : άριστες»

• Διαμερίσματα Παπανέστορας Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφο, μεγάλο , φωτεινό, αστράφτε από καθαριότητα . Ήταν πρόσφατα ανακαινισμένο με γούστο και προσοχή στην λεπτομέρεια. Το κατάλυμα βρίσκεται σε κάποιο ύψωμα και η θέα είναι μαγευτική . Δεν περιλαμβάνει πρωινό αλλά η οικοδέσποινα φροντίζει να υπάρχουν βασικά πράγματα για ένα ελαφρύ πρωινό , το δε σπιτικό κέικ που μας πρόσφερε πολύ νόστιμο !»

• Παράδεισος Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Πολύ καθαρό δωμάτιο με ωραία θέα στην Καρδαμύλη. Μεγάλο μπαλκόνι και πολύ όμορφη αυλή Ο Πάνος και ο ΜΙχαλης πολύ φιλικοί ευγενικοί και εξυπηρετικοί.»

• Voula Pansion Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Αρκετά καλά όλα»

• Παράδεισος Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Καλό μέρος καλό κατάλυμα με εξυπηρέτηση άψογη»

• Ipsό Kardamyli Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Τοποθεσία, αρχιτεκτονική, καθαριότητα»

• Diapori Suites Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Πανέμορφο ξενοδοχείο που δένει αρμονικά με το τοπίο, με υπέροχη θέα για να κάνεις το μπάνιο σου στην πισίνα ή να απολαύσεις το πολύ πλούσιο πρωινό που προσφέρει. Πεντακάθαρα δωμάτια με πολλές παροχές και ανέσεις. Σε τέλεια τοποθεσία 5' με τα πόδια από την Καρδαμύλη. Θα το ξαναπροτιμήσω σίγουρα.»

• Διαμερίσματα Παπανέστορας Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Η θέα, η καθαριότητα και η εξυπηρέτηση. Η οικοδέσποινα ήταν άψογη, πολύ εξυπηρετική και μας έδωσε πληροφορίες για την περιοχή.»

• Hotel Esperides Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Είσαι κοντά στο κέντρο της Καρδαμήλης. Ένας πολύ ωραίος χώρος όχι μόνο το δωμάτιο αλλά και το ξενοδοχείο όλο, υπάρχει εξωτερικός χώρος με τραπεζάκια για να καθίσεις με αρκετή δροσιά και το βράδυ να απολαύσεις ησυχία. Το δωμάτιο πολύ καθαρό ουδέτερη διακόσμηση, στο μπάνιο μας παρείχαν πετσέτες για όλους και αφρόλουτρα/σαμπουάν, το μπαλκόνι είχε θέα κάτω τη θάλασσα. Προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Καρδαμύλη

βάσει 4.324 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com