3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach
  4. Gouvia – opinie o hotelu
Grecja Gouvia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Fiori Hotel Ocena: 8,1

„Spokojna lokalizacja. Można odpocząć od zgiełku miasta.”

• Govino Bay Ocena: 8,1

„Przestronne mieszkanie, zadbana okolica, czystość i miły personel”

• „Świetne położenie. Hotel bardzo czysty, nowy baseny zadbane. Bardzo miła obsługa .”

• „Bardzo pomocni, ale nie nachalni gospodarze. Dostaliśmy rozkłady autobusów, wskazówki, co zobaczyć i gdzie smacznie zjeść. Był też mały upominek na święta. W kwietniu było cicho i spokojnie, ale wyobrażam sobie, że w sezonie może być głośno, bo pod oknem jest beach bar. Mieliśmy pokój z widokiem na zatokę, bardzo nam się podobał. Śniadania wystarczające, świeże, choć liczyliśmy na fetę do sałatki. Co ważne, było czysto.”

• Ionian Arches Ocena: 8,6

„Fantastyczny hotel, fantastyczna obsluga”

• Ionian Arches Ocena: 8,6

„Pokoje czyste duże wygodne ładne wyposażone, cały obiekt oraz ogród zadbany. Czysty basem, lezaki miejsce do wypoczynku na plus.”

• „Świetne miejsce, przy samej plaży z pięknym widokiem. Wbudowana moskitiera pomagała cieszyć się świeżym powietrzem nawet w nocy. Klimatyzacja działała bez zarzutu, łóżko wygodne. Sprzątanie i świeże ręczniki każdego dnia. Sniadania dobre. Blisko sklepy i restauracje. Przepiękny beach bar przy samym hotelu połączony ze świetna knajpa.”

• Ionian Arches Ocena: 8,6

„Rodzinny hotelik, bardzo życzliwi i pomocni właściciele. Świetny nowy basen. Idealny stosunek jakości do ceny.”

• „Wszystko. Najwspanialsze miejsce, jakie do tej pory zarezerwowałam przez booking. Piękne otoczenie (ogród, basen, bilard), czyste i w pełni wyposażone pokoje, pyszne jedzenie w barze przy basenie możliwość zamówienia do godz 23, dogodna lokalizacja dla podróżujących komunikacją miejską (przed ośrodkiem zatrzymuje się autobus linii niebieskiej i zielonej - dalekobieżnej). Wielką wartością dodaną jest bardzo przemiła Właścicielka (jeszcze raz dziękujemy za prezencik - wyruszyłam się). Będziemy polecali ten ośrodek.”

• Govino Bay Ocena: 8,1

„Czystość Miła obsługa”