3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων
  4. Γιάλοβα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Γιάλοβα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Imathoessa Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Άριστο πρωινό, πολύ ωραία τοποθεσία»

• Zoe Seaside Resort Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Το πρωινό ήταν καλό, όμως ήταν συνεχώς όλα τελειωμένα. Μέχρι το προσωπικό να συμπληρώσει ότι έλειπε, ο κόσμος ήταν σε αμηχανία ή έπρεπε να φύγει.»

• Thanos Village Βαθμολογία σχολίων: 9

«Μια χαρα το δωματιο ,ικανοποιητικο με πολυ ωραια θεα ,ωραιος κηπος καταπληκτικη πισινα, φιλοξενη η οικοδεσποτης.»

• Zoe Seaside Resort Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Εξαιρετικό ξενοδοχείο και πολύ φιλόξενο προσωπικό. Ό,τι χρειαστήκαμε, μας το παρείχαν. Τέλεια τοποθεσία.»

• Fairway Residence Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Καθαρό ,άνετο και καλά εξοπλισμένο σπιτάκι. Πολύ φροντισμένος περιβάλλων χώρος. Ήρεμο και ήσυχο σημείο με ανοικτή θέα, μόλις λεπτά από την βόλτα της Γιάλοβας Δυνατό Wi-Fi!»

• Imathoessa Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Η Εξυπηρέτηση φοβερή,το πρωινό τέλειο,το δωμάτιο όλος ο χώρος πολύ όμορφος.»

• ALMA HILLS Gialova Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Ήταν όλα μια χαρα ! Άψογα τα πάντα κ οι οικοδεσποτες δεν έχω λόγια ειλικρινά !»

• Thanos Village Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν όλα υπέροχα.Το δωμάτιο μεγάλο με φανταστική θέα. Το κρεβάτι πολύ άνετο. Η Μαρία είναι πολύ γλυκός άνθρωπος. Μας υποδέχτηκε εγκάρδια.Οι κυρίες που φρόντιζαν για την καθαριότητα του καταλύματος,ήταν φανταστικές. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για μια αξέχαστη διαμονή.»

• Gialova garden bungalow Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Εξαιρετικο καταλυμμα ,απιθανη τοποθεσια πολυ κοντα σε εστιατορια και μαρκετ.»

Τα 10 καλύτερα ξενοδοχεία σε Γιάλοβα

βάσει 1.368 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com