2. Comentarii despre hoteluri în Egipt
  3. Comentarii despre hoteluri în South Sinai
  4. Comentarii despre hoteluri în Sharm El Sheikh
Egipt Sharm El Sheikh Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Jaz Fayrouz Scor din comentarii: 8,4

„Camerele foarte curate,mancare diversificata și gustoasă,hotelul poziționat în centrul orașului ,cu plaja larga și curata,intrarea în marea superba direct de pe plaja.Esti întrebat mereu de personalul hotelului,atât în camera cât și la plajă dacă totul este ok,pentru a-ti satisface toate nevoile și a avea un sejur reușit. Atmosfera la plaja cu multe activități și muzica buna de care se ocupa trupa de entertament.Tot personalul hotelului este de nota 10 dar doresc sa multumesc în mod special celor 2 băieți (din păcate nu le-am reținut numele) responsabili cu sezloangele la plajă care fac tot posibilul sa-ti ofere sezlong chiar dacă plaja este plina.Si nu în ultimul rand mulțumesc bucătarului Mahomed de la stația de oua care ne primea în fiecare diminiata cu zâmbetul pe buze.Recomand acest hotel.Cu siguranță am sa revin.8”

• Sunrise Arabian Beach Resort Scor din comentarii: 9,1

„Ne-a plăcut enorm tot, în odăi a fost foarte curat, personalul foarte prietenos. Cu siguranță v om mai veni cu drag de fiecare dată”

• Pickalbatros Palace Sharm - "Aqua Park" Scor din comentarii: 9,4

„Angajatii foarte preocupati de curatenie in zonele comune, pe aleile de acces, la piscine si restaurante. Camera mare, acces la utilitati si plaja foarte facile. Mancare multa si buna.”

• Pickalbatros Aqua Park Sharm El Sheikh Scor din comentarii: 9,2

„Piscine foarte multe, curate, personalul amabil, servicii bune, camerele mari si amplasate foarte convenabil, paturi confortabile.”

• „Locatie perfecta pe malul marii Se organizează multe activități iar personalul este foarte amabil si prietenos”

• Stella Di Mare Beach Hotel & Spa Scor din comentarii: 8,8

„Servicii foarte bune,mâncare delicioasa, curățenie desăvârșită, personal amabil”

• „Best of”

• Verginia Sharm Resort & Aqua Park Scor din comentarii: 8,7

„Un hotel foarte frumos, mulțumiri speciale pentru Mahmoud and Walid care s-au ocupat de tot ce aveam nevoie. Prețul este unul corect pentru serviciile pe care le oferă. Transport gratuit la 2 plaje.”

• „Domnul Rafaat , Managerul , un om excepțional. Piscinele și plaja foarte bine. Curățenie .”

• Amphoras Aqua Scor din comentarii: 8,3

„Resortul este intins pe o suprafața mare cu cladiri de un nivel cu arhitectura specifica zonei. Personalul, palmierii, soarele, apa ...toate vor conlucra sa ai o vacanta placuta. Calmul si zambetul personalului, Natalia care mereu gaseste solutii la orice probleme, Mohamed -my friend! Sigur vom reveni!”

Cele mai bune 30 hoteluri din Sharm El Sheikh