2. Egipt – opinie o hotelach
  3. Suez Governorate – opinie o hotelach
  4. Ajn Suchna – opinie o hotelu
Egipt Ajn Suchna Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel na zasadzie apartamentów, fajnie położony, bardzo blisko ładnej plaży, płytka ale super czysta woda i kąpiel jest mega przyjemna. Przy plaży dwa obiekty gastronomiczne tak aby można było coś przekąsić. W hotelu są serwowane bardzo smaczne śniadania z wyciskanym świeżym sokiem :) polecam koniecznie. Pokój OK chociaż nie do końca zadbany, łazienka wymaga odświeżenia i naprawy kanalizacji. Jednak chętnie wrócę jeszcze kiedyś.”

• „Prywatna plaża, bardzo czysty obiekt i miła, pomocna obsługa i smaczne posiłki. Widok z balkonu na morze”

• „Piękne miejsce, świetna pogoda, super wyposażone miejsce gdzie mieszkaliśmy. Moody jako host spisał się świetnie, służył radą i pomocą. Serwował śniadania tradycyjne i do tego bardzo smaczne. Dużo dowiedzieliśmy się o Egipcie od niego, był ciągnę na nasze wezwanie, sam oferował się z pomocą, podwoził nas na plażę i do sklepu a nawet pokazał świetną restaurację z owocami morza. Bez problemu można było wymienić u niego pieniądze. Dodatkowo wziął nas na kajaki:) Podsumowując, życzymy każdemu takiego gospodarza i możliwości spędzenia czasu w takim miejscu i na tak pięknej plaży. Dodatkowo plaża była prywatna z bezpłatnymi leżakami i parasolem. Świetne miejsce do spędzenia urlopu razem z rodziną:)”

• „Wszystko było ok. Polecamy . Obsługa bardzo miła i pomocna....”

• „Jedzenie, czystość, design i obsługa na najwyższym poziomie. Najlepszy hotel nadmorski w jakim byłam!”

• „Ogólny klimat”

• „Hotel przestronny, miła i pomocna obsługa. Jedzenie smaczne i świeże. Pokoje codziennie dokładnie sprzątane. Miejsce na wysokim poziomie, godne polecenia.”

• „ŚNIADANIA BYŁY MONOTONNE , CODZIENNIE TO SAMO. NATOMIAST WIDOK Z OKNA WSPANIAŁY”

• „Przepiękna i zadbana zieleñ na terenie hotelu, bardzo czyste i komfortowe pokoje, kilka basenów, w tym jeden ze zjeżdżalniami dla dzieci, co dawało możliwość wyboru, czy chcemy być w strefie bardziej kameralnej, spokojniejszej czy rozrywkowej. Poza tym wyżywienie w formule HB spełniło wszelkie nasze oczekiwania, bardzo duży wybór dań, wszystko smaczne i ładnie podane. Plaża bardzo ładna, piaszczysta, w odległości ok 300-350 m od hotelu Stella di Mare Sea Club, gdzie byliśmy zakwaterowani. Do plaży kursuje ciuchcia taf taf co ok 10 min do 18.30. Ogólnie hotel oceniam bardzo dobrze i chętnie tu wrócimy w przyszłym roku z rodziną.”

30 najlepszych hoteli w mieście Ajn Suchna