2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Bawaria – opinie o hotelach
  4. Norymberga – opinie o hotelu
Niemcy Norymberga Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysty pokój, śniadanie na miejscu, miła obsługa i bezpłatny parking - wszystko czego potrzeba na nocleg w trasie. Śniadanie może bez wydumek, tj. bez dań na ciepło (jajecznicy, parówek, itp), ale smaczne i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.”

• „Mini paczka żelek na powitanie w pokoju.”

• „Pyszne śniadania z dużym wyborem dań. Hotel położony blisko metra w cichej okolicy. Bardzo miły personel. bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam”

• Dürer-Hotel Ocena: 8,5

„W bajkowym miejscu szczególnie wieczorem”

• Hotel Daucher Ocena: 6,8

„Dobre śniadanie”

• „To budżetowy nocleg, ale bylo czysto, cicho, woda ciepla, bez problemu. W pokoju była nawet lodówka.”

• the niu Leo Ocena: 8,5

„Brak zastrzeżeń, ideałem byłaby większa różnorodność dań na ciepło na śniadaniu”

• the niu Leo Ocena: 8,5

„Wygodne łóżka, pokoje czyste, nowocześnie urządzone”

• „Byliśmy już w innej „Novinie”, ale ta również spełniła nasze oczekiwania. Bardzo dobre i urozmaicone śniadanie, dużo miejsca, nie było problemu ze znalezieniem stolika(nocleg z piątku na sobotę). Parking płatny, naprzeciwko hotelu, piętrowy, zadaszony(zabiera się bilet po umieszczeniu samochodu i pokazuje w recepcji). Pokój miły i czysty. Blisko autostrady(byliśmy w drodze na narty)”

• „Dobry hotel, niedaleko dworca głównego i koło starówki. Pokoje bardzo czyste, choć ogólnie dość małe, wyposażenie podstawowe (jak na tego typu hotel przystało). Ogólnie dobry hotel na jedną noc, na dłuższy pobyt za mało komfortowy.”

30 najlepszych hoteli w mieście Norymberga