2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Баварія: відгуки про готелі
  4. Neusäß: відгуки про готелі
Німеччина Neusäß Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Select Hotel Augsburg Оцінка за відгуками: 8,7

“Розташування - дуже затишно і тихо. Велика парковка поруч зі входом в отель. Супер звукоізоляція. Зручне ліжко та подушка. Дуже чисто. Взагалі ніяких зайвих запахів. Дуже привітний персонал. Різноманітний, якісний і смачний сніданок (дітям на сніданок - знижка)“

• Select Hotel Augsburg Оцінка за відгуками: 8,7

“Це було неперевершено. Ми з чоловіком зупинилися в цьому готелі десь о третій годині ночі, бо відчули що засинаємо за кермом. Готель не далеко він шосе, є велика безкоштовна парковка відразу біля готелю. Дуже привітний персонал на стійці регістрації. Номер дуже просторий, дуже чистий, все необхідне є. Ми часто подорожуємо, тому однозначно, ще зупинимося в цьому готелі. Дуже дякую персоналу який був в ніч нашого приїзду. Якщо шукаєте хороший готель, я вам його рекомендую“

• Select Hotel Augsburg Оцінка за відгуками: 8,7

“Це справді зовсім новий готель з чистими, гарними номерами, дуже зручним ліжком, якісною та чистою білизною. В номері є кавоварка з безкоштовною кавою (на відміну від деяких австрійських домовласників). Ванна кімната простора, комфортна та чиста, напір води у душі добрий.“

3 найкращих готелів - Neusäß

Переглянути всі помешкання - Neusäß