2. Německo hodnocení hotelů
  3. Sasko hodnocení hotelů
  4. Lipsko hodnocení hotelů
Německo Lipsko Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Seaside Park Hotel Leipzig Průměrné hodnocení: 8,4

„Nejlepší ubytování v Lipsku kde jsme kdy byly. Rozhodně doporučujeme a jestli se někdy zase vrátíme, tak znovu sem. Krásný hotel s velmi příjemným personálem, pokoje čisté a prostorné. Snídaně velmi bohatá a nabídka z baru také výborná.“

• H4 Hotel Leipzig Průměrné hodnocení: 8,7

„Velmi pěkný hotel kousek od sjezdu z dálnice, bezproblémové parkování, čistota. Hotel je rozlehlý, velmi pěkné a prostorné pokoje, velmi pohodlné postele a přikrývky. Snídaně byly skvělé, velký výběr výborného jídla. Ve spodním patře krásná restaurace s barem. Vše na 1* Určitě můžeme doporučit.“

• Radisson Blu Hotel Leipzig Průměrné hodnocení: 8,2

„Velmi bohatá, rozmanitá snídaně, velmi chutná. Také doba podávání snídaně dostatečně dlouhá, hlavně o víkendu. Poloha hotelu naprosto vynikající, velmi dobrá možnost využití městské hromadné dopravy. Velmi dobrá dosažitelnost centra města.“

• Stern Hotel Průměrné hodnocení: 7,7

„Milý recepční“

• Hotel & Pension Plagwitzer Hof Průměrné hodnocení: 7,7

„Ubytování bylo za danou cenu dobré (lepší, než jsme očekávali). Měli jsme 2 apartmány, oba čisté, zařízené, možnost dětské postýlky. Snídaně moc dobré, nic nám nechybělo (kromě zeleniny), ale nejsme nároční. Parkování přímo ve dvoře hotelu. Do centra se dá dostat tramvají bez přestupu do 30 min včetně cesty na zastávku a čekání.“

• LÉGÈRE EXPRESS Leipzig Průměrné hodnocení: 8,2

„Čisté, postel, pěkné, malý kávovar v pokoji“

30 nejlepších hotelů v destinaci Lipsko