2. Німеччина: відгуки про готелі

• DJH moun10 Jugendherberge - membership required! Оцінка за відгуками: 8,7

“Все прекрасно!“

“Спа, територія, розташування.“

• Wittelsbacher Hof Swiss Quality Hotel Оцінка за відгуками: 7,6

“Дуже привітний персонал, зручний та затишний басейн. Смачний сніданок. Неймовірний краєвид з балкону!“

• Wittelsbacher Hof Swiss Quality Hotel Оцінка за відгуками: 7,6

“Мені дуже сподобалося місце розташування готелю, вид на гори та затишна атмосфера. Особливо порадував басейн та сауна, яка входить у вартість проживання. В номерах тихо і комфортно. Також вразив сніданок, коли підійшов офіціант і запитав, що саме із запропонованого переліку я б хотіла з'їсти. Думаю, що повернуся сюди ще 😉“

• Dorint Sporthotel Garmisch-Partenkirchen Оцінка за відгуками: 7,8

“Гарне розташування, великі просторі номери. Чудовий сніданок з великим вибором“

• DJH moun10 Jugendherberge - membership required! Оцінка за відгуками: 8,7

“Розташування дуже зручне - 3-4 хвилини від залізничного вокзалу, такі милі співробітники хостелу: привітні, усміхнені, уважні, порадили нам гарне місце для відвідування, бо обидві найпопулярніші ущелини були закриті під час нашого перебування у Гарміш-Патеркірхені... Чисто, затишно, тихо - не чули не сусідів, не автомобілів... І, перший раз у житті я користувалася душем, який має електронний рахівник кількості води, що я використала... Була вражена.“

“Чудовий сніданок“

• aja Garmisch-Partenkirchen Оцінка за відгуками: 8,4

“Просторні, сучасні та зручні номери. В готелі чудовий басейн, сауна (бронювати не потрібно). В спа -зоні багато місця. Сніданок різноманітний та дуже багато столів в ресторані. Вид на гори 😍“

15 найкращих готелів - Гарміш-Партенкірхен